ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Tauron z nagrodą Innowatory Wprost 2018
23.10.2018r. 12:16

Działalność innowacyjna Tauron już po raz drugi została doceniona przez tygodnik Wprost. Statuetkę Innowatory dla firmy z sektora energetycznego odebrał podczas uroczystej gali Jarosław Broda, wiceprezes Tauron Polska Energia ds. zarządzania majątkiem i rozwoju.

- Firmy nagrodzone nagrodą innowatorów wytyczają kierunki rozwoju w swoich branżach. Jestem przekonany, że działalność rozwojowa, takich firm jak Tauron będzie impulsem dla całego sektora energetycznego - napisał w laudacji Krzysztof Tchórzewski, minister energii.

Podstawą do przyznania nagród Innowatory Wprost było badanie Innovation Research 2018 weryfikujące nakłady na badania i rozwój oraz inwestycje w innowacje i ich praktyczne zastosowanie w biznesie.

Ankieta została skierowana do 500 największych przedsiębiorstw oraz do kilku tysięcy mniejszych firm działających w kluczowych i najbardziej przyszłościowych sektorach gospodarki.Na podstawie badania zostały wyłonione najbardziej innowacyjne polskie przedsiębiorstwa, które otrzymały statuetki INNOWATOR WPROST 2018. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali w 23 października 2018 r.

- Energetyka stoi na progu istotnych zmian, a firmy z sektora przekształcają się z dostawców energii w dostawców całego spektrum usług. Projekty badawczo-rozwojowe i współpraca z otoczeniem biznesowym w modelu Open Innovation mają być katalizatorem tej transformacji. Innowacyjność już teraz jest filarem naszego biznesu, a za dwa lata odczują to także inwestorzy - powiedział Jarosław Broda wiceprezes Tauron Polska Energia ds. zarządzania majątkiem i rozwoju.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE