ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Tauron Ciepło: trwa trzeci etap konkursu #OpowiedzCieplo o sąsiedzie
24.10.2018r. 09:34

Trwa konkurs Taurona Ciepło dla mieszkańców pn. #OpowiedzCieplo o sąsiedzie. W pierwszych dwóch etapach konkursu napłynęło kilkadziesiąt prac, z których jury wyłoniło dwie najlepsze, najbardziej ujmujące, autorskie historie o sąsiadach. Swoje prace autorzy zamieścili na profilu Tauron Polska Energia na Facebooku.

Niemal każdy z nas może dać przykład sąsiadki lub sąsiada, których wyjątkowo lubi, szanuje, bądź za coś podziwia. Prace można zgłaszać za pośrednictwem profilu firmowego Tauron Polska Energia na Facebooku, zamieszczając komentarz do wpisu dotyczącego konkursu #OpowiedzCieplo. Nagrodą jest "pakiet sąsiedzki" o wartości ok. 2500 zł, którym można się podzielić z sąsiadem. W skład pakietu wchodzą: trzy towarzyskie gry planszowe, grill elektryczny, projektor multimedialny, wodoodporny głośnik bezprzewodowy, aparat błyskawiczny. Do odpowiedzi można dołączyć zdjęcie lub video - liczy się pomysłowość!

Przed nami ostatni, trzeci etap konkursu. Zgłoszenia do trzeciego etapu można przesyłać do 31 października 2018 r. do godz. 23.59.
Tauron Ciepło dostarcza ciepło sieciowe i ciepłą wodę tysiącom osób w aglomeracji. Przyłączenie do sieci ciepłowniczej to wspólna, często trudna decyzja angażująca sąsiadów - mieszkańców jednego budynku - dlatego ważna jest ich integracja.

Przy okazji realizacji Programu Likwidacji Niskiej Emisji, największego tego typu przedsięwzięcia przyłączeniowego w aglomeracji śląsko-dąbrowskiej, Tauron Ciepło przygotował konkurs nawiązujący m.in. do okoliczności jakie towarzyszą mieszkańcom budynku zanim podejmą wspólną decyzję o podłączeniu do sieci ciepłowniczej. #OpowiedzCieplo o sąsiedzie to zadanie konkursowe polegające na przesłaniu opisu, zdjęcia lub filmu prezentującego dobre relacje między osobami mieszkającymi po sąsiedzku. Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na www.tauron-cieplo.pl.

Realizowany przez Tauron Ciepło Program Likwidacji Niskiej Emisji, który jest częścią pro-ekologicznego programu Taurona pn. "Oddychaj powietrzem", dotyczy najbardziej dotkniętych przez smog, miast aglomeracji śląsko-dąbrowskiej. W ramach Programu, do sieci ciepłowniczej przyłączane są budynki wielorodzinne w oparciu o podpisaną umowę z zarządcą lub właścicielem. W ramach umowy, Tauron Ciepło pokrywa koszt doprowadzenia sieci do budynku wraz z kosztem wymiennika ciepła (węzła cieplnego). Po stronie odbiorców pozostaje wykonanie instalacji wewnętrznej - w tym obszarze mieszkańcy mogą liczyć na wsparcie miast, które corocznie przeznaczają środki na zmianę systemów ogrzewania na bardziej ekologiczne.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE