ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

ZPUE z nagrodą "Innowacje w Energetyce"
26.10.2018r. 09:55

Nagroda "Innowacje w Energetyce" została przyznana ZPUE podczas Pomorskiej Gali Energetyki, którą z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości zorganizowano w Gdańsku. Wyróżnienie przyznano m.in. za najnowszy produkt włoszczowskiej Spółki - Inteligentną Stację Transformatorową SPS z podziemnym magazynem energii.

Jak informują organizatorzy, nagroda przeznaczona jest "dla pioniera z zakresu polskiej myśli technicznej, który swoimi badaniami i wdrażanymi pomysłami przyczynia się w znaczy sposób do rozwoju branży elektroenergetycznej".

Podczas towarzyszącej gali konferencji, Dyrektor Regionalny Janusz Chilicki wygłosił referat "ZPUE S.A. - 30 lat innowacji", w którym przypomniał trzy dekady rozwoju Spółki oraz najważniejsze momenty z jej historii. Z kolei Product Market Manager Hubert Kania opowiedział o działaniu i możliwościach Inteligentnej Stacji Transformatorowej SPS z podziemnym magazynem energii, która niewiele ponad miesiąc temu została po raz pierwszy zaprezentowana światu.

Pomorska Gala Energetyki połączona z konferencją historyczną to największe branżowe obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. Uroczystość zorganizowano w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej in. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Filharmonia znajduje się nieopodal słynnego Żurawia oraz gdańskich spichlerzy. Symboliki temu miejscu dodaje fakt, iż budynek ten był niegdyś elektrownią inicjującą elektryfikację Gdańska, a obecnie jest centrum pomorskiej kultury.
ZPUE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE