ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Obrót współpracuje z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie
26.10.2018r. 13:58

Spółka będzie wspierać uczelnię merytorycznie w zakresie prowadzonej przez siebie działalności. Z kolei uczelnia pomoże lepiej przygotowywać przyszłych pracowników, którzy będą mogli zasilić sektor energetyczny.

Podpisanie deklaracji o współpracy PGE Obrót z największą uczelnią niepubliczną na Lubelszczyźnie odbyło się w siedzibie uczelni. Dokument sygnowali prezes zarządu PGE Obrót Dariusz Czuk oraz wiceprezes zarządu Jan Maciej Mądrzak, a także kanclerz WSEI Teresa Bogacka i rektor dr hab. Mirosław J. Jarosz.

- Stawiamy na partnerstwo z uczelniami wyższymi. Absolwenci wymagają bardzo często 2-3 lat przystosowania do pracy. Chcemy skracać ten okres, co będzie korzystne zarówno dla przyszłych pracowników jak i dla biznesu - mówi Dariusz Czuk, prezes zarządu PGE Obrót.

Oba podmioty zapowiadają wspólne organizowanie konferencji naukowych z zakresu zarządzania i innowacji, a także wymianę doświadczeń oraz kształcenie studentów zgodnie z potrzebami sektora sprzedaży energii i obsługi klienta w tym zakresie.

- Nawiązywanie takich kontaktów to podstawowy obowiązek uczelni mających status placówek zawodowych. Od lat wprowadzamy firmy do procesu kształcenia, widząc wartość takiej współpracy. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączyła tak znana firma jak PGE Obrót - mówi Teresa Bogacka, kanclerz uczelni.

Ze strony Spółki nad współpracą będzie czuwał Dariusz Dudek, dyrektor PGE Obrót, oddział z siedzibą w Lublinie.
PGE Obrót

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE