ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Oświadczenie Grupy Energa dotyczące wsparcia gdańskiego sportu
29.10.2018r. 18:55

29 października 2018 r. prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, podczas debaty w Radio Gdańsk odnosił się do zaangażowania Grupy Energa w gdański sport.

W związku z powyższym informujemy, jakie jest realne zaangażowanie Grupy Energa w sport w Gdańsku. Tylko w okresie 2016-2018 wsparliśmy w ramach sponsoringu łącznie 36 inicjatyw i klubów sportowych z terenu miasta, zarówno zawodowych, jak też młodzieżowych czy pasjonackich. W tej liczbie zawierały się lub wciąż zawierają m.in. Lechia Gdańsk (zarówno drużyna piłki nożnej mężczyzn, jak też m.in. fundacja czy klub lekkoatletyczny), Wybrzeże Gdańsk, Maraton Solidarności, Puchar Poczty Polskiej i uczniowskie kluby sportowe, jak De La Salle czy "Szóstka". Wspieraliśmy też m.in. kolejne edycje Biegu Św. Dominika w latach 2016-2018, 65-lecie Zenona Plecha w Gdańsku, festiwal "60. urodziny Andrzeja - sprawni i niepełnosprawni razem" czy sekcję szermierki AZS-AWFiS Gdańsk. Grupa Energa sponsoruje też reprezentację Polski kobiet i mężczyzn w bobslejach i skeletonie, których związek ma siedzibę w Gdańsku.

Pragniemy w związku z tym podkreślić, że dzięki znaczącemu wsparciu Grupy Energa wiele gdańskich klubów może funkcjonować sprawnie i bez zmartwień o swoją kondycję finansową.

Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE