ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Program wspierania macierzyństwa jedną z najlepszych praktyk w Polsce
30.10.2018r. 10:13

Autorski program wspierania macierzyństwa "Mama pracuje!", realizowany przez Tauron Dystrybucja, Tauron Dystrybucja Serwis oraz Tauron Dystrybucja Pomiary, znalazł się w najnowszej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Eksperci wybrali w niej siedemnaście projektów, odpowiadających siedemnastu wyzwaniom z Agendy na rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030 ONZ.

Mama pracuje!" to program skierowany do zatrudnionych w spółkach obszaru dystrybucji kobiet wychowujących dzieci, które nie ukończyły szóstego roku życia oraz kobiet w ciąży.

Głównym celem kampanii jest wsparcie w łączeniu macierzyństwa z pracą zawodową, zwiększenie komfortu pracy przyszłych mam, zwiększenie liczby kobiet wracających do pracy po urodzeniu dziecka oraz umożliwienie kobietom w trakcie urlopu macierzyńskiego i wychowawczego bieżącego kontaktu z miejscem pracy.

Realizowana praktyka odpowiada też na wyzwania związane z dążeniem do równości płci oraz wzmocnienie pozycji kobiet w biznesie.

Prestiżowa publikacja

Po trzech latach od ogłoszenia przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Celów Zrównoważonego Rozwoju, Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprosiło 17 ekspertów z różnych dziedzin do publikacji przedstawiającej największe wyzwania stojące przed Polską.

Wśród propozycji rozwiązań najbardziej aktualnych palących problemów, znalazły się dobre praktyki Grupy Tauron.

25 września 2015 r. podczas posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku przyjęto "Agendę na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030". Jej ważnym elementem są stanowiące mapę głównych wyzwań, przed jakimi stoi współczesny świat Cele Zrównoważonego Rozwoju. Realizacja celów ma przede wszystkim stworzyć szansę na rozwój dla przyszłych pokoleń.

W publikacji znalazły się artykuły i wywiady z ekspertami reprezentującymi ośrodki akademickie, instytucje naukowe, organizacje zajmujące się ekonomią, naukami społecznymi, prawem, odpowiedzialną konsumpcją oraz ochroną środowiska.

Podkreślono również rolę świata biznesu w realizacji poszczególnych celów zrównoważonego rozwoju i zaprezentowano przykłady dobrych praktyk realizowanych w danym zakresie.

Tauron prowadzi szereg inicjatyw w obszarze CSR. Wszystkie one są spójne ze Strategią zrównoważonego rozwoju Grupy TAURON, która wytycza główne kierunki i cele w tym zakresie. Od 2014 r. Tauron Polska Energia jest notowany w zestawieniu spółek odpowiedzialnych społecznie - RESPECT Index.
Tauron
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE