ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Gaz-System ogłasza IX edycję konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii
31.10.2018r. 10:49

Zgodnie z regulaminem do każdego z pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego, trafi po 50 tys. zł na realizację najlepszych projektów o tematyce ekologicznej.

Uruchomiony przez Gaz-System konkurs organizowany jest już po raz dziewiąty. Co roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony placówek oświatowych, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych, dla których temat ochrony środowiska jest istotny w codziennym działaniu. Celem konkursu jest opracowanie autorskiego pomysłu na podtrzymanie lub ratowanie środowiska naturalnego oraz aktywizacja lokalnej społeczności do działań na rzecz poszanowania i ochrony środowiska. Wnioski o dofinansowanie w tegorocznej edycji można składać do 17 grudnia 2018 r.

- Dbanie o środowisko naturalne jest dla Spółki kwestią kluczową w kontekście prowadzonych inwestycji gazowych i remontów infrastruktury gazowej. Decyzja o kolejnej, IX edycji Funduszu Naturalnej Energii, wydaje się naturalna i wpisuje się w strategię Spółki. Do tej pory dzięki grantom przyznanym w poprzednich edycjach konkursu udało się zrealizować w sumie 140 projektów dedykowanych ekologii. Powstały m.in. laboratoria przyrodnicze i meteorologiczne, majsterkownie upcyklingu oraz ścieżki edukacyjne i sensoryczne - powiedział Mariusz Kozłowski, Zastępca Dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik Prasowy Spółki.Łączna pula dofinansowania wynosi 250 tys. zł. Partnerem społecznym i prowadzącym sekretariat konkursu jest Fundacja "Za górami, za lasami". Wszystkie informacje o konkursie można znaleźć na stronie: www.gazsystemdlanatury.pl oraz na profilu FB/FunduszNaturalnejEnergii.
Gaz-System

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE