ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SEMINARIUM

Seminarium
06.11.2018r. 10:21
Seminarium "BHP w Energetyce"
dot. projektu rozporządzenia w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach energetycznych

13 - 14 listopada 2018 r.
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss, Warszawa, ul. Żwanowiecka 20

Organizator:
Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie


Obecnie trwają prace nad nowym rozporządzeniem w sprawie BHP przy urządzeniach energetycznych. W związku z tym, w uzgodnieniu z Departamentem Elektroenergetyki i Ciepłownictwa Ministerstwa Energii organizujemy Seminarium "BHP w Energetyce" (program w załączeniu), które odbędzie się w dniach 13-14 listopada br. w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym Hotelu Boss w Warszawie.W czasie Seminarium przedstawiciele administracji rządowej, instytucji centralnych (UDT, PIP, OSPS BHP), bezpośrednio odpowiedzialne za majątek wytwórczy i bezpieczeństwo w elektrowniach oraz przedstawiciele innych jednostek zajmujących się sprawami BHP w energetyce, zaprezentują swoje stanowiska i opinie w celu wypracowania optymalnych rozwiązań dla poprawy bezpieczeństwa.Organizowane przez nas Seminarium zostało objęte Patronatem Honorowym przez: Ministerstwo Energii, Urząd Dozoru Technicznego i Centralny Instytut Ochrony Pracy - PIB.

Ze względu na dużą ilość uwag, które wpłynęły do projektu rozporządzenia, sympozjum będzie traktowane jako ostateczna konsultacjaJeżeli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o przesyłanie zgłoszeń (formularz poniżej) na adres mailowy Biura TGPE biuro@tgpe.pl do dnia 9.11.br.
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.

Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE