ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Gaz-System ponownie uznany liderem bezpiecznej pracy
07.11.2018r. 08:50

Za działalność prowadzoną w obszarze budowania kultury bezpieczeństwa pracy Gaz-System został wyróżniony Złotą Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy. Nagrodę wręczono podczas XXI Forum Liderów Bezpiecznej Pracy we Wrocławiu, które odbyło się 6-7 listopada 2018 r.

- System działań prewencyjnych jest dla naszej spółki szczególnie ważny. Stworzyliśmy i z sukcesami doskonalimy Akademię BHP, czyli program chroniący pracowników, ale także nasze otoczenie - powiedział Paweł Mońka, dyrektor Pionu BHP i PPOŻ Gaz-System odbierając wyróżenienie.

Gaz-System angażuje się w kampanie dotyczące bezpieczeństwa pracy, ochrony przeciwpożarowej i zdrowia. Ich programy obejmują m.in. warsztaty, ćwiczenia i pokazy, które odbywają się przy ścisłej współpracy ze strażą pożarną i wykonawcami. W trosce o bezpieczeństwo spółka tworzy także materiały edukacyjne skierowane głównie do pracowników, ale również do wykonawców, współpracowników oraz uczniów. Ponadto, w tym roku odbyły się VII mistrzostwa o puchar Prezesa Gaz-System z zakresu udzielania pierwszej pomocy. W ramach dzielenia się dobrymi praktykami zwycięska drużyna reprezentuje spółkę podczas podobnych mistrzostw dla branży gazowej i naftowej również zainicjowanych i organizowanych przez Gaz-System.

"Bezpieczeństwo Pracy w XXI wieku. 20 lat Forum Liderów Bezpiecznej Pracy" to dwudniowa konferencja, podczas której zaprezentowano dobre praktyki z zakresu zapewnienia odpowiedniego środowiska pracy oraz właściwego zarządzania bhp. Praktyczne aspekty bezpieczeństwa pracy zostały omówione podczas grupowych warsztatach oraz wizyty technicznej w jednym z wrocławskich przedsiębiorstw.

Wyróżnionym firmom wręczono Karty Liderów Bezpiecznej Pracy. W zależności od rezultatów uzyskiwanych m.in. na rzecz bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia pracowników, liderzy są nagradzani Zieloną, Srebrną oraz Złotą Kartą.

(4288x2848)
Podczas konferencji Gaz-System zaprezentował działalność Laboratorium Pomiarów Jakości Gazu w Pogórskiej Woli, które prowadzi m.in. badania fizykochemiczne gazu ziemnego, badania w środowisku pracy oraz hałasu pochodzącego od instalacji, urządzeń i zakładów przemysłowych. Laboratorium kontroluje także jakość gazu ziemnego.

Gaz-System jest członkiem Forum Liderów Bezpiecznej Pracy (FLBP) od 2011 r. W 2012 r. spółka została nagrodzona Zieloną Kartkę Bezpiecznej Pracy, a w 2016 r. - najwyższym wyróżnieniem - Złotą Kartą, która obowiązuje przez dwa lata. W tym roku Srebrną Kartę Lidera Bezpiecznej Pracy otrzymała również spółka Polskie LNG, której właścicielem jest GAZ-SYSTEM. FLBP zrzesza obecnie 142 przedsiębiorstwa, które stanowią przykład dobrego zarządzania kulturą bezpiecznej pracy. Działalność organizacji koordynowana jest przez CIOP-PIB.
Gaz-System

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE