ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE z tytułem "Strażnika Pamięci"
07.11.2018r. 11:40

PGE Polska Grupa Energetyczna otrzymała tytuł "Strażnik Pamięci" przyznawany przez redakcję tygodnika Do Rzeczy. Wyróżnienie jest potwierdzeniem zaangażowania Grupy w działania na rzecz kultywowania pamięci historycznej.

Nagroda "Strażnik Pamięci" przyznawana jest twórcom i instytucjom, które podejmują nieszablonowe działania oraz inicjatywy kultywujące pamięć o bohaterach i wydarzeniach historycznych, przyczyniając się w ten sposób do szerzenia wiedzy o polskiej historii. Wyróżnienie to ma na celu uhonorowanie osób i instytucji, szczególnie zaangażowanych w dbałość o rozwój polskiego dziedzictwa historycznego.

- Jest mi niezmiernie miło, że to właśnie PGE otrzymała tytuł "Strażnika Pamięci", tym samym doceniono nasze zaangażowanie w promowanie polskiej kultury, sztuki i historii. Jesteśmy największą grupą energetyczną w Polsce i jednym z liderów polskiej gospodarki. Prowadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny jest dla nas bardzo ważne, dlatego też od lat wpieramy projekty, których celem jest kultywowanie pamięci o najważniejszych wydarzeniach w historii Polski - mówi Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

- Nie zapominamy również o żyjących bohaterach, którzy znaczną część swojego życia poświęcili walce za naszą Ojczyznę. Czujemy się w obowiązku, aby pomagać tym, dzięki którym możemy żyć w wolnej Polsce i świętować 100-lecie odzyskania niepodległości. Uznajemy to za nieodłączną część naszej misji - dodaje Henryk Baranowski.

Nagrody "Strażnik Pamięci" przyznawane są od 2013 r. W tym roku zostały wręczone po raz szósty. Redakcja tygodnika Do Rzeczy nagradza w ten sposób osoby i instytucje, które w szczególny sposób promują pamięć o ważnych wydarzeniach z przeszłości Polski.

PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE