ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

World Nuclear Spotlight Poland - światowy przemysł jądrowy kieruje wzrok na Polskę
07.11.2018r. 18:49

20 listopada 2018 r. w Warszawie odbędzie się konferencja światowego przemysłu jądrowego "World Nuclear Spotlight Poland", organizowana na zaproszenie Ministerstwa Energii przez World Nuclear Association i FORATOM. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Wystąpienie otwierające wygłosi szef resortu energii Krzysztof Tchórzewski.

W spotkaniu udział weźmie 100 liderów i decydentów z Polski i zagranicy: przedstawiciele największych podmiotów globalnego sektora jądrowego oraz polskich firm, instytucji i ośrodków naukowych. Wydarzenie będzie stanowiło okazję do zaprezentowania światowym partnerom polskich planów rozwoju energetyki jądrowej. Będzie także platformą wymiany doświadczeń i szansą do nawiązania cennych kontaktów biznesowych w sektorze jądrowym.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decydować będzie organizator.
World Nuclear Association (WNA) to organizacja międzynarodowa skupiająca przedstawicieli branży jądrowej, która ma na celu promocję energetyki jądrowej. Jej członkami są podmioty reprezentujące ok. 70% światowego sektora jądrowego. WNA promuje współpracę między członkami oraz działa na rzecz zwiększenia świadomości publicznej o branży jądrowej. Dostarcza specjalistyczne analizy o technicznych, ekonomicznych i środowiskowych aspektach energetyki jądrowej, takich jak: projektowanie i licencjonowanie reaktorów, jądrowy łańcuch dostaw czy prawo jądrowe.
ME
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 2 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: zgryźliwy 07.11.2018r. 20:06
Można mieć żal do niemieckich ekologów, bo wstrzymali na lata rozwój jedynej gałęzi, która nie emituje CO2. Powód -... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowiedź: 08-11-2018r. 08:58 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE