ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE patronem wydarzeń z okazji 100-lecia Niepodległości
09.11.2018r. 17:26

W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości PGE Polska Grupa Energetyczna wsparła ponad 80 projektów realizowanych na terenie 12 województw.

PGE, jako firma odpowiedzialna społecznie, od lat angażuje się w liczne projekty edukacyjne, kulturalne i sportowe. W tym roku, z okazji 100. jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości, PGE wsparła szereg inicjatyw mających na celu uczczenie tego wydarzenia.

W partnerstwie z Grupą PGE zrealizowano 81 projektów odbywających się w ponad 50 miejscowościach na terenie 12 województw. Wśród nich warto wymienić m.in. wakacyjne kino plenerowe "Polskie Drogi do Niepodległości" w Rzeszowie, PGE Ultramaraton Nadbużański w Mielniku, Bydgoski Festiwal Muzyczny "Kontrasty-Niepodległa", projekt "Maszt Niepodległości" w Lublinie, transmitowany na żywo w studiu Radia Gdańsk koncert "Pusz & Soyka z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości" oraz akcję sadzenia 100 dębów jako symbolu 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę na terenie Ogrodu Dendrologicznego w Gminie Przelewice.

Grupa PGE wsparła także wiele projektów o zasięgu ogólnopolskim, m.in. film dokumentalny "Niepodległość", transmitowany w telewizji koncert dla Niepodległej na PGE Narodowym w Warszawie oraz konkurs na dramat radiowy "Nasłuchiwanie: Niepodległość" zorganizowany przez Polskie Radio.

Ponadto PGE zaangażowała w projekty pracowników wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy. W ramach akcji "Kropelka Energii dla Niepodległej" pracownicy oddziałów z całej Polski oddają krew, aby uczcić polskich bohaterów, którzy w przeszłości przelali własną krew dla ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka. Z kolei w ramach akcji "Lasy pełne energii" pracownicy Grupy PGE posadzili 100 tys. drzew na 100-lecie odzyskania niepodległości.

Celem wszystkich przedsięwzięć, których partnerem jest PGE Polska Grupa Energetyczna, jest pielęgnowanie pamięci o przeszłości oraz uczczenie pamięci o bohaterach, którzy walczyli i ginęli za Polskę.
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE