ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Kolejna nagroda dla SPS
14.11.2018r. 12:03

Inteligentna Stacja Transformatorowa SPS (Smart Power Station) z podziemnym magazynem energii tym razem znalazła uznanie wśród członków Kapituły Konkursu Produkt Roku Targów Energetycznych ENERGETICS 2018 w Lublinie.

Jak informują w oficjalnym komunikacie organizatorzy targów w Lublinie, podczas wyboru brane były pod uwagę m.in. takie elementy jak nowatorstwo, trafność oferty na zapotrzebowanie rynku, ochrona środowiska oraz jakość wykonania.
- W kategorii Produkt Roku Targów Energetycznych ENERGETICS 2019 Komisja Konkursowa przyznała Nagrodę Targową firmie ZPUE za SPS - Inteligentną Stację Transformatorową - poinformowano na oficjalnej stronie Targów.

Obecna edycja Targów ENERGETICS jest już jedenastą odsłoną wystawy, która na stałe wpisała się do kalendarza sektora energetycznego oraz ważnych wydarzeń gospodarczych na Lubelszczyźnie. Jak zaznaczają organizatorzy - Istotą ENERGETICS jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Znajdą się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy.

Inteligentna Stacja Transformatorowa (SPS) po raz pierwszy została zaprezentowana podczas 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB we wrześniu br. Jej innowacyjność już wtedy dostrzegły liczne media poświęcając jej wiele miejsca na łamach branżowych portali i czasopism. Do SPS nawiązali również organizatorzy targów w Bielsku-Białej podczas wręczenia ZPUE. Specjalnej Nagrody Jubileuszowej z okazji 30-lecia istnienia Firmy. Nowość ZPUE została nagrodzona także podczas Pomorskiej Gali Energetyki, która odbyła się 19 października br. z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.
ZPUE
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE