ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Projekt Taurona Dystrybucja z nagrodą na European Utility Week
16.11.2018r. 12:00

AMIPlus Smart City Wrocław, projekt realizowany przez Tauron Dystrybucja, otrzymał podczas konferencji w Wiedniu nagrodę OSGP European Utility Week 2018 Award za "Wyjątkowe zaangażowanie konsumentów i zrównoważony rozwój". Projekt związany z budową systemu inteligentnego opomiarowania na terenie aglomeracji wrocławskiej, został doceniony za zapewnienie klientom dostępu do danych pomiarowych z liczników inteligentnych, pozwalających im na realizacje rozwiązań klasy smart home.

Nagroda dla Taurona Dystrybucja została wręczona podczas największej konferencji o tematyce Smart Grid, Smart Metering i Smart Home w Europie. Projekt został nagrodzony za uruchomienie usługi HAN Tauron AMIplus, dzięki której klienci mają możliwość zaangażowania w optymalizację zużycia energii we własnym gospodarstwie domowym. Dzięki tej usłudze klienci Taurona mogą obserwować w czasie rzeczywistym zużycie energii poszczególnych urządzeń w domu lub biurze.Tauron Dystrybucja udostępnił tę funkcjonalność w ubiegłym roku jako pierwsza spółka energetyczna w Polsce. Pozwala ona na zdalną aktywację bezprzewodowego interfejsu komunikacyjnego w inteligentnym liczniku energii elektrycznej. Dzięki temu dane dotyczące aktualnego zużycia energii są przesyłane bezpośrednio z inteligentnego licznika energii elektrycznej AMI na domowe urządzenie odbiorcze (HAN).
Taurona Dystrybucja

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE