ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PKN Orlen - Ogrzej się z Ekoterm
23.11.2018r. 10:52

Wysoka wydajność opałowa, wygoda w obsłudze ogrzewanych pomieszczeń, bezpieczne użytkowanie oraz paliwo przyjazne dla środowiska - to główne zalety paliwa grzewczego PKN Orlen, które coraz częściej wybierają klienci. Olej opałowy Orlenu oferuje sieć Autoryzowanych Dystrybutorów, która obejmuje około 80 firm na terenie całej Polski.

Ekoterm to paliwo grzewcze przyjazne dla środowiska ponieważ w jego skład wchodzą wysoce efektywne dodatki, które przyspieszają zapłon paliwa w początkowym stadium procesu spalania. Dodatkowo - zastosowany katalizator ułatwia dopalanie resztek niespalonego paliwa w końcowym etapie procesu. Umożliwia to znaczące obniżenie emisji w momencie zapalania się i gaśnięcia płomienia. Takie zjawiska podczas pracy urządzenia grzewczego powtarzają się nawet kilkaset razy na dobę. Oznacza to, że ogrzewając dom, szkołę, przedszkole, budynki użyteczności publicznej, pomieszczenia gospodarcze czy spalając Ekoterm w piecach przemysłowych oraz technologicznych dbamy o środowisko naturalne.

Zakup oleju opałowego Ekoterm jest wygodny dzięki sieci Autoryzowanych Dystrybutorów (ADE), która obejmuje ok. 80 firm zlokalizowanych na terenie całej Polski. Podmioty te szybko i rzetelnie realizują zamówienia klientów, co potwierdzają świadectwa autoryzacji wydawane przez ORLEN dla każdego ADE.
Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE