ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Ekogroszek Taurona z internetu dostępny w całej Polsce
27.11.2018r. 13:17

20 tys. ton ekogroszku kupili w sklepie internetowym Taurona klienci z 3 tys. miejscowości położonych na terenie całego kraju. Teraz przy zakupie 2 palet ekogroszku lub JARET plus można otrzymać 30 zł rabatu na każdą paletę przy kolejnych zakupach w sklepie internetowym Taurona.

Powodzenie, jakim cieszy się wśród klientów ekogroszek od Taurona to konsekwencja przede wszystkim jakości. Ekogroszek to paliwo o wysokiej wartości opałowej, które posiada świadectwo na znak bezpieczeństwa ekologicznego. Produkcja kontrolowana jest przez specjalistyczne laboratorium badawcze.

Klient kupuje ekogroszek bezpośrednio od producenta, którym są kopalnia Grupy Tauron. Dzięki temu ma gwarancję, że otrzymuje paliwo nie tylko wysokiej jakości, ale również w korzystnej cenie.

Pakowany w 20-kilogramowe worki ekogroszek pakowany jest dostarczany na 800-kilogramowych paletach do klientów na terenie całego kraju. Od listopada br. ekogroszek oferowany jest w Tauronie z gwarancją korzystnej ceny. Wystarczy wejść na stronę www.tauron.pl/ekogroszek,złożyć zamówienie i umówić się z kurierem na datę i godzinę dostawy.

Po odebraniu ekogroszku klient otrzyma mailowo kod rabatowy o wartości 30 zł na każdą paletę towaru zakupioną w okresie listopad - grudzień br. lub kwiecień - maj przyszłego roku.

Za ekogroszek kupiony w sklepie internetowym Taurona można zapłacić kartą płatniczą, tradycyjnym przelewem lub dokonać płatności online. Można również skorzystać z systemu ratalnego. Po wybraniu tej formy płatności kupujący jest przenoszony przez operatora płatności elektronicznych na stronę banku udzielającego kredytu.

Wśród zalet oferty na ekogroszek od Taurona jest również darmowa pomoc w przypadku awarii instalacji centralnego ogrzewania oraz kotła na ekogroszek. Usługa, która funkcjonuje pod nazwą Serwisant węglowy 24H, gwarantowana jest przez Tauron oraz znaczącego ubezpieczyciela na rynku assistance.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE