ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w zarządzie Kogeneracji
29.11.2018r. 15:41 29.11.2018r. 15:27

W dniu 29 listopada rada nadzorcza Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja dokonała zmian w zarządzie spółki.

Rada nadzorcza Kogeneracji podjęła uchwałę o odwołaniu z zajmowanych stanowisk Piotra Frąszczaka - prezesa zarządu i Krzysztofa Skóry - członka zarządu spółki.

Jednocześnie rada nadzorcza powołała Pawła Strączyńskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu i oddelegowała swojego członka - Radosława Woszczyka do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu spółki do czasu powołanie nowego prezesa zarządu, ale nie dłużej niż na okres 3 miesięcy.

Paweł Straczyński, absolwent Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), Wydział Gospodarki Narodowej, kierunek: finanse i bankowość oraz Master of Business Administration - Executive MBA o specjalności zarządzanie średnim i dużym przedsiębiorstwem. Od 2018 do obecnie wiceprezes zarządu spółki ZOWER z grupy PGE Energia Ciepła. Od 2016 do 2018 członek zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej oraz Spółki Energetycznej "Jastrzębie" , a następnie PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa. W latach 2010-2012 członek zarządu spółki Protektor, a następnie spółek wchodzących w skład Polskiej Grupy Biogazowej. W latach 2005-2010 dyrektor finansowy i prokurent polskiej dywizji Steinhoff International Holding. W latach 2002-2005 główny księgowy w firmie ASP Polska.
Rada Nadzorcza wyraziła zgodę na jednoczesne zatrudnienie Radosława Woszczyka w PGE na stanowisku zastępcy dyrektora oraz pełnienie funkcji członka zarządu PGE Energia Ciepła w czasie pełnienia obowiązków prezesa zarządu Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja.

Radosław Woszczyk, absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Wieloletni pracownik Grupy PGE, od stycznia 2018 r. do obecnie członek zarządu PGE Energia Ciepła, od października 2017 r. do obecnie członek rady nadzorczej Kogeneracji, od 2014 roku do obecnie zastępca dyrektora Departamentu Kontrolingu PGE Polska Grupa Energetyczna, wiceprezes zarządu p.o. prezesa zarządu spółki Exatel w latach 2015-2016, dyrektor Departamentu Kontrolingu i Skarbu w PGE Energia Natury w latach 2013-2014, dyrektor zarządzający w Kosmech II w 2013 r., członek zarządu spólki Exatel w 2012 r., dyrektor Departamentu Kontrolingu Finansowego w PGE Polska Grupa Energetyczna w latach 2007-2013. członek Rady Dyrektorów w SwePol Link AB z siedzibą w Sztokholmie w latach 2006-2009, kierownik Działu Controllingu w Zakładach Płyt Wiórowych w Grajewie oraz ZPW Prospan w Wieruszowie w latach 2001-2002. Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: Kwb 29.11.2018r. 16:48
I poległ nam kolejny (po zawadzie) biały tygrys. Ciekawe czy pochwali się jakie to ważne zadanie zrealizował, o... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Marek 29.11.2018r. 20:59
Karma wraca 😊
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE