ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Analitycy Saxo Bank spekulują nt. ewentualnego zakupu Tesli przez Apple
05.12.2018r. 09:07

Analitycy Saxo Bank publikują co roku prognozy na kolejne 12 miesięcy. Dotyczą one głównie mało prawdopodobnych wydarzeń, które mogłyby wywołać spore zamieszanie na rynkach finansowych - czytamy w BiznesAlert.pl.

Mimo, że nie są one oficjalnymi prognozami rynkowymi Saxo, jednak analitycy banku ostrzegają, że wielu inwestorów może się mylić postrzegając ich scenariusz jako bardzo mało prawdopodobny. Uwzględnienie takiej transakcji oznacza, że sam Saxo Bank szacuje, że jej prawdopodobieństwo wynosi co najmniej 10 proc.

- Apple ma świadomość, że jeżeli chce zwiększyć możliwość oddziaływania na życie swoich użytkowników, to kolejną granicą do przekroczenia będzie wejście na rynek motoryzacyjny, ponieważ technologie cyfrowe coraz bardziej przenikają do tego sektora - uważają analitycy Saxo.
- Biorąc pod uwagę, że Tesla potrzebuje większego finansowania, a Apple powinno bardziej, niż pozwala na to Apple CarPlay zaangażować się w sektor motoryzacyjny, technologiczny gigant zacznie wywierać nacisk na Teslę - dodają. Ich zdaniem koncern byłby w stanie zapłacić za akcję Tesli 520 dolarów, czyli o 100 dolarów więcej, niż oczekiwał Elon Musk - czytamy w BiznesAlert.pl.
TASS , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE