ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Energa szykuje ofertę dla prosumentów
06.12.2018r. 13:43

Koncern energetyczny Energa szykuje ofertę dla klientów indywidualnych, którzy planują montaż domowych instalacji fotowoltaicznych. Będzie je oferować i montować we współpracy z zewnętrznymi firmami.

Jak wynika z informacji uzyskanych przez portal Gramwzielone.pl w biurze prasowym koncernu energetycznego Energa, szykuje on ofertę przeznaczoną dla klientów indywidualnych chcących zainwestować w domową fotowoltaikę.

Oferta Energi ma być wdrażana we współpracy z partnerami zewnętrznymi, którzy zostaną wybrani w prowadzonym postępowaniu.

Energa przyjmowała w tym zakresie do 28 listopada oferty na kompleksową obsługę jej klientów zainteresowanych fotowoltaiką.
Wiadomo, że oferta ma obejmować również pozyskiwanie preferencyjnego finansowania. W tym kontekście spółka wymienia rządowy program "Czyste powietrze", w którym można ubiegać się o dofinansowanie domowej instalacji fotowoltaicznej, ale nie w formie dotacji - jak w przypadku domowych źródeł ciepła - ale w postaci preferencyjnej pożyczki.

Kiedy Energa wystartuje ze swoją ofertą dla prosumentów?

Jak informuje Energa w odpowiedzi na pytanie portalu Gramwzielone.pl, obecnie doprecyzowywane są szczegóły nowej oferty, a jej uruchomienie powinno nastąpić na początku przyszłego roku.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE