ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

IRGiT Członkiem międzynarodowego stowarzyszenia Association of Futures Markets
12.12.2018r. 10:48

12 grudnia br. Izba Rozliczeniowa Giełd towarowych S.A. została Członkiem stowarzyszenia Association of Futures Markets (AFM). Głównym celem stowarzyszenia AFM jest promowanie i zachęcanie do tworzenia nowych rynków instrumentów pochodnych, wspieranie ich rozwoju oraz konkurencyjności na tych rynkach.

AFM stanowi międzynarodową platformę wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk pomiędzy giełdami towarowo-finansowymi i izbami rozliczeniowymi z całego świata.

Jednym z naszych głównych celów biznesowych jest zapewnienie Członkom Izby optymalnej oferty w zakresie rozliczeń i zabezpieczeń transakcji. Dołączenie do stowarzyszenia AFM pozwoli IRGiT na szybszy dostęp do bieżących trendów w zakresie organizacji obrotu giełdowego, rozliczeń i zabezpieczeń transakcji oraz modeli zarządzania ryzykiem. Wierzymy, że możliwość wymiany doświadczeń na forum Association of Futures Markets pozwoli nam na poszerzenie i udoskonalenie naszej oferty - powiedział Andrzej Kalinowski, Prezes Zarządu IRGiT.

Członkowie Stowarzyszenia cieszą się z możliwości rozpoczęcia współpracy z IRGiT oraz liczą na wymianę doświadczeń i dobrych praktyk z nową organizacją AFM z Polski - powiedziała Kristina Kasza, Członek Zarządu AFM.
Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE