ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa Obrót wspiera szpital dziecięcy
12.12.2018r. 14:53

Energa Obrót podpisała list intencyjny z Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem Dziecięcym im. prof. dr. Stanisława Popowskiego w Olsztynie. Porozumienie dotyczy przeprowadzenia audytu energetycznego i wdrożenia rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej placówki.

Porozumienie zostało podpisane, w obecności Dyrektora szpitala Krystyny Piskorz-Ogórek, Prezesa Energi Obrotu Dariusza Falkiewicza i Senatora Rzeczpospolitej Polskiej Bogusławy Orzechowskiej.

W ramach współpracy Energa Obrót wykona audyt energetyczny szpitala dziecięcego w Olsztynie i wdroży rozwiązania wspierające efektywność energetyczną. Usługa audytu polega na przeprowadzeniu dokładnej analizy zużycia energii elektrycznej i weryfikacji stanu technicznego wskazanych urządzeń i instalacji. Efektem przeprowadzonego badania będzie szczegółowy raport, zawierający dane związane z energochłonnością budynku oraz dopasowane do potrzeb propozycje działań, służących poprawie efektywności energetycznej.

- Porozumienie zawarte między Energą Obrotem, a szpitalem dziecięcym w Olsztynie to dowód na to, że rozmowa i współpraca służą wypracowaniu wspólnych korzyści. Wdrożenie rekomendacji zawartych w audycie umożliwi znaczne obniżenie kosztów funkcjonowania placówki. Cieszymy się, że możemy wesprzeć szpital w realizacji tak ważnych działań, zapewniających bezpieczeństwo i efektywność energetyczną - podkreśla Dariusz Falkiewicz, Prezes Zarządu Energi Obrotu. - Spółka systematycznie wzmacnia swoją ofertę pod kątem produktów efektywnościowych. W portfolio znajdują się także m.in. zestawy fotowoltaiczne, stacje ładowania samochodów, wizualizacja profili zużycia, modernizacja infrastruktury energetycznej czy wybudowanie własnej stacji transformatorowej.

- Z uwagi na wykształcenie medyczne kwestie związane z ochroną zdrowia i bezpieczeństwem pacjentów są dla mnie bardzo ważne, dlatego cieszę się, że mogłam służyć wsparciem w tej sprawie i pomóc w jej pozytywnym rozwiązaniu. Z największą przyjemnością uczestniczyłam w spotkaniu, podczas którego podpisano porozumienie między Energą Obrotem a Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem Dziecięcym w Olsztynie - mówi Bogusława Orzechowska, Senator Rzeczpospolitej Polskiej, mediator i prowadząca interwencję senatorską.

- Bezpieczeństwo energetyczne naszych pacjentów jest dla nas bardzo istotne. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Energą Obrotem będziemy mieli możliwość poprawić efektywność energetyczną naszej placówki i związane z tym koszty działalności. Jest to niezwykle istotna kwestia, zwłaszcza obecnie , kiedy mamy do czynienia z trudną sytuacją na rynku cen prądu - dodaje Krystyna Piskorz-Ogórek, Dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. prof. dr Stanisława Popowskiego w Olsztynie.
Energa Obrót

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE