ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Zagraj w międzypokoleniowym konkursie wiedzy konsumenckiej
14.12.2018r. 09:33

Ruszył konkurs "Złote lata", w którym do wygrania jest ponad 200 nagród. To zabawa dla całej rodziny. Jej celem jest poszerzanie wiedzy i poprawa bezpieczeństwa konsumentów. Konkurs jest elementem kampanii "Senior znaczy szacunek" realizowanej przez Tauron oraz Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej.

Główną nagrodą w konkursie jest tygodniowy pobyt dla 4-osobowej rodziny w Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej. Wśród nagród, które można wygrać w konkursie, są również konsole do gier PlayStation PRO oraz głośniki marki JBL. Tytuł konkursu jest nawiązaniem do słuchowiska radiowego, które jest emitowane od października br. na antenie programu pierwszego Polskiego Radia. Słuchowisko w zabawny sposób opowiada o ważnych dla seniorów sprawach, np. problemach z nieuczciwymi sprzedawcami czy prawach do odstąpienia od umowy zawartej w domu.Konkurs stanowi formę promocji słuchowiska "Złote lata", a szczegóły na jego temat można znaleźć na stronie internetowej www.zlote-lata.pl. W zabawie mogą brać udział osoby w wieku powyżej 55 lat oraz wybrani przez nie młodsi pomocnicy. Zadanie konkursowe polega m.in. na rozwiązaniu quizu składającego się z 20 pytań, z czego 10 skierowanych jest do osób młodych, a 10 do starszych.

Konkurs "Złote Lata" skierowany jest do osób zamieszkujących województwa z terenu dystrybucyjnego Taurona, a więc opolskie, małopolskie, śląskie i dolnośląskie. Konkurs trwa do 15 lutego 2019 r.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE