ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE partnerem akcji "BohaterON - włącz historię"
14.12.2018r. 16:31

13 grudnia w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się gala finałowa III edycji projektu "BohaterON - włącz historię". Partnerem tegorocznej edycji była PGE Polska Grupa Energetyczna.

"BohaterON - włącz historię" to ogólnopolska kampania, w ramach której można wysłać do uczestników Powstania Warszawskiego specjalne kartki z życzeniami, tym samym upamiętnić i uhonorować ich walkę o wolną Polskę. Kartki są bezpłatne i dostępne na terenie całego kraju. Ponadto, celem akcji jest także wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej oraz promowanie postaw patriotycznych wśród wszystkich Polaków.

Organizatorem akcji "BohaterON - włącz historię" jest Fundacja Sensoria, która zajmuje się m.in. edukacją historyczną i kultywowaniem pamięci o polskiej historii, bohaterach oraz tradycjach.

W gali finałowej, podsumowującej projekt, wzięli udział partnerzy tegorocznej edycji, w tym przedstawiciele PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Wszyscy otrzymali specjalne podziękowania za włączenie się w projekt.

PGE jest największą polską firmą z branży energetycznej i od lat angażuje się w projekty historyczne. Grupa wspiera akcje, mające na celu kultywowanie pamięci o najważniejszych wydarzeniach z historii Polski. PGE, jako firma odpowiedzialna społecznie, nie zapomina także o żyjących bohaterach, którzy walczyli o wolną Polskę. Grupa była m.in. partnerem projektu "Paczka dla Kombatanta", w ramach którego kombatanci otrzymali łącznie 1000 paczek świątecznych, jak również akcji "Bohaterowie naszej przyszłości", która miała na celu pomoc finansową Powstańcom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE