ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Ventures z nagrodą Złote Laury Niepodległej 2018
17.12.2018r. 11:23

PGE Ventures, spółka z Grupy PGE, została uhonorowana nagrodą Złote Laury Niepodległej 2018 w kategorii: Inwestor Korporacyjny Venture Capital.

Złote Laury Niepodległej to inicjatywa redakcji magazynu Manager, której celem jest przybliżenie procesu budowy i rozwoju polskiej gospodarki, a także wskazanie przedsiębiorstw, organizacji, placówek naukowo-badawczych oraz instytucji, które w tym procesie odegrały i odgrywają najważniejszą rolę.

Wydarzenie miało miejsce w Teatrze Królewskim Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Gala Złote Laury Niepodległej odbyła się pod patronatem honorowym Prezesa Rady Ministrów oraz Wicepremiera, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Została ona wpisana w kalendarium oficjalnych obchodów jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.- To dla nas duże wyróżnienie, że otrzymaliśmy nagrodę, która tak czytelnie wpisuje się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - mówi Piotr Czak, Prezes Zarządu PGE Ventures.

- Nieprzerwanie od ponad roku staramy się realizować strategię ekspansji Grupy PGE na rynku inwestycji typu Venture Capital. Mimo tak krótkiego czasu, zrealizowaliśmy już sześć inwestycji obejmując udziały w najbardziej innowacyjnych oraz multisektorowych startupach. Zbudowany przez nas portfel inwestycyjny nie tylko podniesie efektywność procesów realizowanych w całym łańcuchu wartości Grupy PGE, ale umożliwi również wdrożenie nowych produktów i usług rozwijanych z myślą o naszych klientach - dodaje Piotr Czak.

Ponadto, spółka PGE Ventures aktywnie poszukuje również alternatywnych metod finansowania inwestycji typu Venture. W efekcie, korzystając z możliwości dofinansowania w programach Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, PGE Ventures utworzyło fundusze satelickie o łącznej kapitalizacji 140 milionów złotych.
PGE Ventures

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE