ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Smart City Expo Poland 2019 - targi nowoczesnych technologii dla miast
17.12.2018r. 12:58

Smart City Expo zaprasza na pierwsze w Europie centralnej targi Smart City Expo Poland. Wydarzenie będzie okazją dla producentów i dostawców nowoczesnych technologii przeznaczonych dla miast do bezpośredniego spotkania z osobami decyzyjnymi w samorządach oraz z inwestorami prywatnymi zainteresowanymi tematyką smart buildings czy też smart grids.

Hasło "Smart City" stało się w ostatnich latach równie popularne jak "Startup", równie duża jest ilość, konferencji, kongresów i wydarzeń, poświęconych tej tematyce odbywających się w różnych miasta Polski.

Wszystkie te wydarzenia budują wśród samorządowców świadomość konieczności stawiania na nowe rozwiązania, modernizacji przestrzeni publicznej i wprowadzania nowych narzędzi służących sprawniejszemu zarządzaniu miastem.

Wydawać by się mogło, że w tak bogatym kalendarzu imprez, odmieniających Smart City przez wszystkie przypadki, trudno będzie zmieścić nowe wydarzenia, które przynajmniej w zamyśle jego twórców, ma być czymś nowym na polskim rynku.

A jednak, firma Smartcityexpo.pl - postawiła sobie za cel organizację targów "Smart City Expo Poland".

Wystawcami wydarzenia mają być producenci i dostawcy nowoczesnych rozwiązań w sektorze smart city. Podczas dwóch dni targów zostaną zaprezentowane najnowsze technologie, produkty i usługi, stworzone w celu podniesienia jakości życia mieszkańców miast.

Organizator deklaruje, że odwiedzającymi targi będą decydenci, bezpośrednio odpowiedzialni za inwestycje w miastach: Prezydenci i Burmistrzowie miast, kierownicy wydziałów inwestycyjnych, przedstawiciele kadry zarządzającej spółkami komunalnymi, a także inwestorzy prywatni zainteresowani rozwiązaniami z zakresu inteligentnych budynków czy też inteligentnych sieci. Targi "SCEP" mają mieć przede wszystkim wymiar praktyczny i dawać możliwość nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej organizatora.

Wstęp na wydarzenie, które będzie miało miejsce w Łodzi w hali Expo-Łódź w dniach 11 - 12 czerwca 2019 r. jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej.

Wystawcami targów będą firmy działające w następujących branżach:
• odnawialne źródła energii,
• metody magazynowania energii,
• IoT,
• e-mobilność (samochody elektryczne oraz systemy ładowania),
• technologie i rozwiązania antysmogowe,
• niskoemisyjny transport miejski (rozwiązania hybrydowe, elektryczne, wodorowe, CNG/LNG),
• aplikacje mobilne dla mieszkańców,
• e-płatności,
• e-urząd,
• energooszczędne oświetlenia miejskie,
• gospodarka systemu zamkniętego i nowoczesne metody przetwarzania surowców,
• systemy zarządzanie infrastrukturą miejską,
• monitoring miejski,
• utrzymanie porządku i czystości,
• innowacyjne rozwiązania dotyczące małej infrastruktury,
• rozwiązania z zakresu drogownictwa (nowoczesne nawierzchnie ścieżek i dróg, oznakowanie drogowe, sygnalizacja świetlna itp.),
• rozwiązania z zakresu zarządzania infrastrukturą kubaturową,

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę: www.smartcityexpo.pl
Smart City Expo

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE