ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Seniorzy czekają na kolejny zastrzyk energii
22.12.2018r. 10:29

Organizatorzy programu "Dynamiczni Seniorzy z Energią" podsumowali drugą edycję przedsięwzięcia. Odbiór projektu i wyniki osiągnięte przez jego uczestników jednoznacznie wskazują, że zakończył się on sukcesem.

Podczas drugiej edycji "Dynamicznych Seniorów z Energią", zorganizowanej przez Grupę Energa w partnerstwie z Grupą LOTOS, działo się bardzo dużo. 15 tygodni treningów opracowanych specjalnie dla uczestników w wieku 55+. Gminne Dni Seniora gromadzące setki mieszkańców gmin uczestniczących w projekcie. Pierwsza w historii Pomorza Olimpiada Seniorów na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Zaangażowanie przyniosło fantastyczne efekty, na co wskazują przeprowadzone w trakcie programu i tuż po jego zakończeniu badania.

Zgodnie z wynikami przeprowadzonej wśród seniorów ankiety podsumowującej, niemalże sto procent uczestników jest zadowolonych z udziału w programie, chętnie weźmie udział w kolejnej edycji, jeśli będzie organizowana w ich gminie, a także zaprosi do udziału swoich znajomych. Na pytanie, co zmieniliby w formule treningów, większość ankietowanych odpowiedziała, że albo nie zmieniłaby nic, albo zaproponowała wręcz, aby ćwiczenia w gminach odbywały się jeszcze częściej. Z bardzo dobrym odbiorem spotkała się też wspomniana Olimpiada Seniorów. Wśród opinii na temat imprezy padały wręcz sugestie, aby organizować ją częściej.

- Tak pozytywny odbiór bardzo nas cieszy. Program został stworzony z myślą o seniorach i ich potrzebach. Jeśli czują się usatysfakcjonowani, oznacza to, że zrealizowaliśmy zadanie, które sobie postawiliśmy. Każda firma, która poważnie traktuje swoją społeczną odpowiedzialność, rozumie, że dzisiejsi seniorzy kładli fundamenty pod współczesną Polskę. Wychowywali specjalistów, z którymi pracujemy i którzy wzmacniają krajową gospodarkę, a ich wnukom przekazują polską tradycję i wartości, a także charakterystyczną radość i ciepło, za które wszyscy uwielbiamy swoje babcie i dziadków. Jeśli po życiowych trudach, jakie przeszli, mogą poczuć się sprawniejsi, zdrowsi i szczęśliwsi dzięki "Dynamicznym Seniorom z Energią", jest to wystarczający powód, aby ten program realizować i rozwijać dalej - mówi Dariusz Falkiewicz, prezes zarządu Energi Obrotu.

Aż 98 proc. seniorów stwierdziło, że po cotygodniowych zajęciach ma więcej energii i chęci do życia. Odczucia uczestników są zgodne z twardymi wynikami badań prowadzonych przez instruktorów. W toku treningów wyraźnie poprawiła się kondycja ćwiczących osób, np. siła i sprawność nóg czy tzw. równowaga dynamiczna, czyli umiejętność zachowywania prawidłowej, stabilnej postawy podczas przemieszczania się.

W drugiej edycji "Dynamicznych Seniorów z Energią" udział wzięło łącznie blisko półtora tysiąca osób, które ćwiczyły na cotygodniowych treningach i bawiły się na Gminnych Dniach Seniora. 300 seniorów wystartowało w Olimpiadzie Seniorów, którą wygrała gmina Pszczółki, a drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio Skarszewy i Przywidz. Zawodników zagrzewało ok. 400 kibiców.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE