ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron wspiera rozwiązania zaproponowane przez rząd, powołał specjalny zespół
31.12.2018r. 16:19

W ramach organizacji powołano specjalny zespół, którego zadaniem jest opracowanie metod i harmonogramu wdrożenia rozwiązań przygotowanych przez rząd - gwarantujących klientom energię elektryczną po cenie z 2018 r.

W celu sprawnego wprowadzenia nowych rozwiązań legislacyjnych prace rozpoczął zespół do spraw wdrożenia przepisów ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz o zmianie niektórych innych ustaw. Jego zadaniem jest przygotowanie organizacji do stosowania nowych rozwiązań.

Pracami zespołu kieruje wiceprezes zarządu ds. klienta i wsparcia korporacyjnego. W prace zaangażowani są również wiceprezes zarządu ds. finansowych, szefowie obszarów podatkowego, prawnego, komunikacyjnego oraz zarządy spółek Tauron Sprzedaż i Tauron Dystrybucja. Zadaniem zespołu jest opracowanie metod i harmonogramu wdrożenia przyjętej ustawy. Wszystko po to, aby klienci Taurona nie odczuli niedogodności związanych z tym procesem oraz by przepisy ustawy były jak najsprawniej i najszybciej wdrożone przez Grupę.
Grupa Tauron na dostosowanie się do nowych przepisów ma czas do końca marca 2019 roku.

Ustawa o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz oz mianie niektórych innych ustaw została przyjęta przez Parlament RP 28 grudnia i podpisana przez prezydenta 30 grudnia 2018 r.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: radca 06.01.2019r. 11:02
Czy TAURON w normalnym trybie nie jest w stanie sprostać wymogom ustawy??????
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE