ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGE Obrót otworzyła w Krośnie punkt obsługi klienta
07.01.2019r. 13:38

PGE Obrót z Rzeszowa, zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, otworzyła w poniedziałek punt sprzedaży i obsługi klienta w Krośnie (woj. podkarpackie). W biurze klienci mogą m.in. zawierać umowy sprzedaży energii i gazu.

Jak poinformował PAP pełniący obowiązki prezesa spółki Zenon Wajda, to klienci od dłuższego czasu zgłaszali do PGE potrzebę otwarcia takiego punktu.

"Analizy biznesowe, które przeprowadziliśmy pokazały, że otwarcie punktu jest zasadne. W naszej działalności biznesowej stawiamy na zrównoważony rozwój, dlatego łączymy względy ekonomiczne z potrzebami społecznymi. Z jednej strony rozwijamy zdalne kanały kontaktu, takie jak internet, a z drugiej strony dbamy o sieć stacjonarnych punktów" - dodał.

Wajda podkreślił, że szczególnie ludzie starsi, mają potrzebę kontaktu bezpośredniego z pracownikiem, który w razie jakichkolwiek wątpliwości wyjaśni wszelkie kwestie. "Liczymy również, że dzięki temu punktowi ograniczy się liczba oszustw, czyli nieuczciwych firm, które pod pozorem mniejszych rachunków za energię oszukują i w rezultacie osoby muszą płacić więcej" - zaznaczył.
Otwarta w poniedziałek placówka znajduje się w centrum Krosna przy ul. Podwale i jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16. Jak powiedział PAP rzecznik prasowy PGE Obrót Mariusz Majewski, klienci mogą w niej zawierać i aktualizować umowy sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji, a także umowy na sprzedaż gazu. "Nasi pracownicy przyjmą też na miejscu zgłoszenia dotyczące realizowanych umów, a także udzielą informacji o produktach oraz usługach oferowanych przez spółkę" - dodał.

W nowym punkcie pracę znalazło 5 osób, zostały one zatrudnione we współpracy PGE z krośnieńskim urzędem pracy.

PGE Obrót wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE, największej grupy energetycznej i ciepłowniczej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka obsługuje ponad 5 mln klientów.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE