ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Członkowie RN JSW z wyboru: nie zgadzamy się z odwołaniem wiceprezesów
10.01.2019r. 16:40

Przedstawiciele pracowników w radzie nadzorczej JSW nie zgadzają się z czwartkowym odwołaniem dwojga wiceprezesów spółki; oceniają, że decyzje te nie służą dobru JSW i negatywnie wpływają na jej funkcjonowanie oraz dalszy rozwój.

Przedstawiciele RN JSW z wyboru poinformowali o tym na briefingu zorganizowanym po czwartkowym posiedzeniu rady w siedzibie spółki w Jastrzębiu-Zdroju. Następnie wiceszef Solidarności w JSW Roman Brudziński przekazał, że jeszcze tego dnia powołany zostanie sztab protestacyjno-strajkowy, który zdecyduje o dalszych działaniach związków.

Po czwartkowym posiedzeniu RN JSW czterej członkowie rady z wyboru pracowników spółki przedstawili oświadczenie przeczytane na briefingu przez sekretarza RN Roberta Kudelskiego.

"Informujemy, iż na posiedzeniu Rady Nadzorczej JSW SA w dniu 10 stycznia br. podjęto uchwały ws. odwołania dwóch członków zarządu JSW SA: pana Artura Dyczki - zastępcy prezesa zarządu ds. strategii i rozwoju oraz pani Jolanty Gruszki - zastępcy prezesa zarządu ds. handlu" - napisano w oświadczeniu.
"Jako przedstawiciele pracowników w RN JSW SA, mając na uwadze przede wszystkim dobro spółki oświadczamy, iż nie zgadzamy się z treścią podjętych uchwał, w związku z czym głosowaliśmy przeciwko ich podjęciu" - zapewnili członkowie RN z wyboru.

"Przed głosowaniem nie przedstawiono nam jakichkolwiek argumentów i okoliczności uzasadniających podjęcie przedmiotowych uchwał. Wcześniej poinformowano nas, że głosowanie będzie dotyczyło innego członka zarządu. W naszej ocenie powyższe działania nie służą dobru spółki i negatywnie wpływają na jej funkcjonowanie i dalszy rozwój" - wskazano w oświadczeniu.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE