ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Opolski ratusz planuje zakup elektrycznych samochodów
11.01.2019r. 06:11

Jak poinformowała "Nowa Trybuna Opolska", zakupy samochodów wymuszają zapisy Ustawy o elektromobilności, które nakładają obowiązek posiadania we flocie samorządu co najmniej 10 proc. aut elektrycznych do końca 2020 roku.

- Aby móc wywiązać się z zapisów ustawy, w budżecie Opola na 2019 rok zapisano 500 tys. zł na zakup pojazdów elektrycznych. Zakładamy, że kwota ta umożliwi zakup dwóch zeroemisyjnych samochodów - powiedziała gazecie Katarzyna Oborska-Marciniak, rzecznik ratusza.
Dziennik przypomniał także, że Opole stara się również o unijne dofinansowanie do zakupu pięciu autobusów elektrycznych dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego wraz z konieczną infrastrukturą do obsługi takich pojazdów.
Nowa Trybuna Opolska

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE