ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Ventures aktywizuje Polskę Wschodnią
11.01.2019r. 14:04

8 stycznia 2019 roku Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach ogłosiła nabór zgłoszeń do udziału w II Forum Młodych - Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, w którym PGE Ventures będzie pełnić rolę partnera wspierającego.

W ramach realizacji strategii oraz misji społecznej, jaka wpisuje się w działania PGE Ventures na rzecz Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, spółka kieruje do szkół i uczelni wyższych w Polsce bezpłatną ofertę prowadzenia warsztatów z wiedzy o rynku Venture Capital i szeroko pojętej przedsiębiorczości. Celem tych działań jest biznesowa aktywizacja młodzieży szkół ponadpodstawowych i wyższych w kraju, szczególnie z obszarów dynamicznie się rozwijających i regionów Polski Wschodniej.

Jako PGE Ventures chcemy prowadzić nasz biznes w sposób społecznie odpowiedzialny, zgodnie z ambitnymi działaniami CSR podejmowanymi w Grupie PGE. W obszarze tych działań widzimy potencjał współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi i wyższymi w zakresie inicjatyw mających na celu pobudzenie przedsiębiorczości polskiej młodzieży. Wierzymy w potencjał wiedzy młodych ludzi i chcemy, aby został on dostrzeżony i efektywnie wykorzystany - mówi Piotr Czak, prezes PGE Ventures.

W wyniku prowadzonych rozmów, 17 października 2018 roku zawarty został list intencyjny pomiędzy PGE Ventures, a Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach. Przedmiotem tego listu jest m.in. zaangażowanie PGE Ventures w aktywne wsparcie II edycji konkursu "II Forum Młodych - Przedsiębiorcza Polska Wschodnia", którego organizatorami są Collegium oraz Fundacja Santander Bank Polska S.A. im. I. J. Paderewskiego.Cieszymy się z zawartego porozumienia, które obejmuje różne formy współpracy i doskonale wpisuje się w misję naszej uczelni. Obok warsztatów dla studentów Collegium, PGE Ventures udzieli także wsparcia przy organizacji kolejnej edycji Forum adresowanego do młodzieży szkolnej z naszego regionu. Jestem przekonana, że zaangażowanie się PGE Ventures w nasze działania, w jeszcze w większym stopniu uaktywni przedsiębiorcze, społeczne i innowacyjne postawy wśród młodych ludzi. A na tym nam wszystkim powinno zależeć - mówi dr Bożena Piechowicz, Rektor Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach.

Wierzymy, że kolejna edycja Forum będzie niepowtarzalną okazją dla młodych ludzi do podniesienia ich świadomości w zakresie tworzenia własnych przedsiębiorstw opartych o konstruktywne i innowacyjne myślenie o biznesie - dodaje Piotr Czak.

Forum adresowane jest do szkół ponadpodstawowych z województwa mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Tematyka Forum koncentruje się na zagadnieniach stanowiących podstawy przedsiębiorczości realizowane w szkołach ponadpodstawowych. Celem Forum jest popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości oraz upowszechnianie idei tworzenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej wśród młodych ludzi.

Więcej informacji o Forum i zasadach naboru na stronie internetowej Collegium: http://www.mazovia.edu.pl/
PGE Ventures

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE