ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Ciepła wspiera rodzinne łyżwy na Zimowym Narodowym
15.01.2019r. 10:53

PGE Energia Ciepła jest partnerem Zimowego Narodowego - strefy zimowych atrakcji na PGE Narodowym. W ramach podpisanej umowy spółka została sponsorem lodowiska rodzinnego oraz tytularnym partnerem "Poranków dla dzieci". Jest to pierwszy etap projektu PGE Energii Ciepła związanego z promocją rodzinnego i amatorskiego łyżwiarstwa.

W ramach działań w obszarze sponsoringu sportowego PGE Energia Ciepła zamierza wspierać naukę jazdy na łyżwach dzieci i młodzieży. Zimowa dyscyplina dobrze koresponduje z podstawową działalnością spółki, jaką jest produkcja i dystrybucja ciepła.

Zgodnie z zawartym porozumieniem, PGE Energia Ciepła stała się m.in. partnerem "Poranków dla dzieci", podczas których dla najmłodszych organizowane są specjalne zajęcia z udziałem instruktorów i animatorów. Projekt będzie realizowany do 3 marca 2019 r.

Zaangażowanie się PGE Energia Ciepła w rodzinne sporty zimowe wpisuje się w działania w obszarze odpowiedzialnego biznesu, które są istotnym elementem działalności spółki.


Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja stolicy. Na mieszkańców czekają trzy lodowiska, górka lodowa, dwa tory do curlingu, bumper cars, karuzela dla dzieci i skatepark, pozwalające idealnie połączyć aktywność fizyczną z rozrywką. Oprócz nauki jazdy na łyżwach dla najmłodszych podczas "Poranków dla dzieci z PGE Energia Ciepła" Zimowy Narodowy oferuje również m.in. fitness na łyżwach oraz najlepsze imprezy z DJ-ami podczas disco lodowisko.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE