ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PKN Orlen i PZPS dalej w jednej drużynie
21.01.2019r. 12:24

PKN Orlen rozszerza współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Nowa umowa, która będzie obowiązywać do 2022 roku, zakłada znaczne zwiększenie zakresu współpracy niż dotychczas. Uwzględnia sponsoring Złotej Drużyny, ale również finansowanie rozwoju najbardziej utalentowanej młodzieży trenującej piłkę siatkową.

Ogromne zainteresowanie Polaków siatkówką nie pojawiło się znikąd. To sport w którym odnosimy największe sukcesy. Cieszy mnie, że jako PKN Orlen wspieramy tę emocjonującą do ostatnich sekund meczu, dyscyplinę sportową. Nasze zaangażowanie w piłkę siatkową, która po sportach motorowych i lekkiej atletyce jest trzecim filarem marketingowym Orlenu traktujemy również jako dobrą inwestycję. Dlatego przedłużając umowę, rozszerzyliśmy ją o wsparcie dla tych młodych zawodników, którzy za kilka czy kilkanaście lat stanowić będą o przyszłości tego sportu nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej - powiedział Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN Orlen.

Jestem bardzo dumny, że partnerem Polskiej Siatkówki pozostaje największy w Polsce i wiodący w Europie koncern paliwowy. Z całego serca dziękuję Danielowi Obajtkowi - prezesowi PKN Orlen za wolę przedłużenia naszej współpracy. Dziękuję również całemu zespołowi, który pracował nad treścią umowy zarówno ze strony PKN Orlen, jak i Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Jestem Wam niezmiernie wdzięczny za całokształt pracy jaką wykonaliście do tej pory i wszystkie działania jakich podejmiemy się razem w najbliższych latach. Wiem, że wspólnie możemy zrobić wiele dobrego dla naszej dyscypliny - powiedział Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.W ramach umowy, zawartej do 2022 roku, po raz pierwszy PKN Orlen zaangażuje się w projekt Szkolnych Ośrodków Siatkarskich - inicjatywy PZPS oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki przy współpracy z samorządami. Zakłada ona rozwój tych uczniów, którzy w siatkówkę grają na wyższym poziomie i w większości uczęszczają do klas ze specjalistycznym siatkarskim wychowaniem fizycznym, i mogą stać się najlepszymi zawodnikami polskiej kadry narodowej. W programie udział bierze ok. 7 tysięcy uczniów rocznie w 186 szkołach na terenie całego kraju.

PKN Orlen od blisko dekady zaangażowany jest w rozwój Polskiej Siatkówki. Wspiera Reprezentację Polski w siatkówce halowej i plażowej we wszystkich kategoriach wiekowych, co przekłada się na sukcesy sportowe. Męska reprezentacja Polski obroniła w 2018 roku tytuł Mistrza Świata w Piłce Siatkowej oraz zajęła 5. miejsce w turnieju Ligi Narodów. Reprezentacja kobiet odniosła kilka cennych zwycięstw z wyżej notowanymi rywalkami. Z kolei w siatkówce plażowej duet męski zdobył Puchar Świata World Tour - Grand Slam i zajmuje miejsce w pierwszej szóstce światowego rankingu FIVB.
Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE