ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energetycy i GOPR w akcji na rzecz bezpieczeństwa w górach
28.01.2019r. 12:08

Plenerowe pokazy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z udziałem specjalistycznego sprzętu i psów tropiących po raz kolejny promowały zasady bezpieczeństwa narciarzy w górach, tym razem na stoku w Jaworzynie Krynickiej podczas II Mistrzostw Pracowników Grupy Tauron w Narciarstwie Alpejskim.

Tauron współpracuje z Fundacją GOPR na rzecz szeroko pojętej profilaktyki dotyczącej bezpieczeństwa w górach. W ramach Akademii GOPR, pod patronatem Taurona Fundacja GOPR przeprowadziła już 10 warsztatów dotyczących udzielania pierwszej pomocy oraz ochrony górskiego środowiska naturalnego w szkołach oraz domach dziecka na terenie województw, w których działa Grupa Tauron.

Zostały również zorganizowane terenowe warsztaty dla grupy pracowników firmy Tauron w zakresie udzielania pierwszej pomocy, orientacji w terenie, działań partnerskich oraz ochrony górskiego środowiska naturalnego, a także terenowe warsztaty "Tauron Rescue Team" - podczas których pracownicy Taurona wcielają się w rolę ratowników GOPR.

Na stoku Jaworzyny Krynickiej, Akademia GOPR towarzyszyła tym razem II Mistrzostwom Pracowników Grupy Tauron w Narciarstwie Alpejskim, w których udział wzięło ponad 80 energetyków. Wśród kobiet w zawodach triumfowała Gabriela Sołtys, wśród mężczyzn w kategorii do 45 roku życia Tomasz Żyła. W kategorii 45+ najlepszy okazał się Jacek Niegłos. Wszystkim nagrodzonym puchary wręczył Filip Grzegorczyk, prezes zarządu Taurona.

- Grupa Tauron to wielki zespół wspaniałych ludzi, którzy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo energetyczne ponad pięciu milionów Polaków. Poprzez takie wydarzenia jak zawody sportowe i zaangażowanie w akcje edukacyjne z GOPR-em, pracownicy Grupy integrują się i zarazem wspólnie działają na rzecz lokalnych społeczności - podkreśla Filip Grzegorczyk. - Takie akcje dodają wszystkim dobrej energii, dlatego zawsze jestem wtedy z naszymi pracownikami - dodaje prezes Taurona.


W ramach współpracy z Fundacją GOPR realizowane są inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, zarówno w kontekście pracowników, jak i społeczności lokalnych. Wspólne projekty doskonale wpisują się w założenia "Strategii zrównoważonego rozwoju Grupy Tauron", a także w motto CSR Grupy - "Nasza energia - Twoje bezpieczeństwo".

Dodatkowo, zasięg działania pokrywa się z obszarem działalności Grupy Tauron, co jeszcze bardziej podkreśla spójność oraz zasadność partnerstwa.

Komentarz Rzecznika prasowego Grupy Tauron Daniela Iwana
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE