ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy dyrektor departamentu OZE w Ministerstwie Energii
01.02.2019r. 13:53

Jak poinformował portal Gramwzielone.pl, nastąpi zmiana na stanowisku dyrektora Departamentu Energii Odnawialnej i Rozproszonej w Ministerstwie Energii. Andrzeja Kaźmierskiego zastąpi Piotr Czopek.

Andrzej Kaźmierski pełnił funkcję dyrektora Departamentu Energii Odnawialnej i Rozproszonej w resorcie energii od marca 2016 roku, zastępując na tym stanowisku Edwarda Słomę, który kierował tym departamentem tymczasowo, po odwołaniu Janusza Pilitowskiego - jeszcze w Ministerstwie Gospodarki, które zostało zlikwidowane pod koniec 2015 r.

Nowy dyrektor departamentu OZE w Ministerstwie Energii, Piotr Czopek, dotychczas pełnił funkcję naczelnika wydziału energii rozproszonej w Departamencie Energii Odnawialnej i Rozproszonej w ME.
Departament Energii Odnawialnej i Rozproszonej odpowiada m.in. za realizację zadań w zakresie opracowania propozycji działań dotyczących odnawialnych źródeł energii, ciepłownictwa i kogeneracji, w tym biokomponentów i biopaliw ciekłych zmierzających do realizacji celów krajowych w zakresie udziału energii i paliw z odnawialnych źródeł energii zużywanych w sektorach energii elektrycznej, ciepła lub chłodu oraz transportu, a także w zakresie określania wymagań jakościowych dla biopaliw ciekłych i innych paliw odnawialnych.

Pracę Departamentu Energii Odnawialnej i Rozproszonej nadzoruje wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski, który w kwietniu ubiegłego roku przejął tę funkcję od zwolnionego wówczas wiceministra energii Andrzeja Piotrowskiego.

Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 3 )


Autor: Eko 01.02.2019r. 18:48
Czy takie zmiany przyspieszą budowę elektrowni jądrowych. Poprzedni dyrektor był bardzo profesjonalny.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Maciek 01.02.2019r. 19:37
gratulacje, wiele lat ciężko pracował na ten awans wykonując "czarną" robotę przy wielu projektach... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: do Eko 03.02.2019r. 13:05
w czym był profesjonalny? w informatyce chyba tak, a czy w OZE - sądząc według uczynków - liczba zmian ustawy i inne... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE