ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Obrót Firmą Przyjazną Klientowi
18.02.2019r. 10:26

Klienci po raz szósty z rzędu docenili poziom obsługi w PGE Obrót. W niezależnym badaniu satysfakcji przyznali spółce prestiżową nagrodę - Godło "Firma Przyjazna Klientowi".

Spółka PGE Obrót, będąca częścią Grupy Kapitałowej PGE, odpowiedzialna za sprzedaż energii do odbiorców, została uznana Firmą Przyjazną Klientowi. Spółka została doceniona przede wszystkim za kompetencje, profesjonalizm oraz solidną i uprzejmą obsługę. Ogólny wynik uzyskany przez PGE Obrót w tegorocznej edycji projektu wyniósł 91 proc., plasując firmę znacząco powyżej progu pozytywnej certyfikacji.

- Godło "Firma Przyjazna Klientowi", to dowód na to, że klienci doceniają wysokie standardy naszej obsługi i są zadowoleni z nowoczesnych rozwiązań jakie im proponujemy. Bardzo dziękujemy im za zaufanie i korzystanie z naszych usług. Nagroda ta jest potwierdzeniem słuszności zrównoważonego rozwoju kanałów kontaktu z klientem, którym spółka kieruje się w działalności operacyjnej - mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.

Robert Choma, dodaje, że sprawny, wygodny kontakt z firmą, rzetelna informacja i szybkie realizowanie bieżących formalności, to dla klientów podstawowe wymagania. - Przykładamy do tego dużą wagę, także w kontekście obecnej sytuacji, czyli wdrażania Ustawy o stabilnych cenach prądu. Na tym przykładzie widać, że bezpośrednia komunikacja z klientami jest kluczowa - mówi prezes zarządu PGE Obrót.

"Firma Przyjazna Klientowi" to najlepiej rozpoznawalny program badawczo-certyfikacyjny, którego celem jest ocena satysfakcji klientów i prawdopodobieństwo rekomendacji firmy. Nagroda przyznawana jest na podstawie wyników niezależnych badań przeprowadzanych przez Fundację Digital Knowledge Observatory, instytucję z otoczenia biznesu, zajmującą się problemami przedsiębiorczości, wdrażaniem innowacji oraz edukacją ekonomiczną społeczeństwa i biznesu.

- Laur "Firmy Przyjaznej Klientowi" powinien być przede wszystkim zadedykowany pracownikom Biur Obsługi Klienta, PGE Contact Center oraz opiekunom handlowym, którzy bezpośrednio obsługują klientów. To z nimi w pierwszej kolejności mają kontakt klienci i to na podstawie ich pracy budowana jest opinia o naszej firmie - mówi Jan Mądrzak, wiceprezes zarządu PGE Obrót, odpowiedzialny za sprzedaż i obsługę klienta.
PGE Obrót

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE