ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Andrzej Pośniak przejmie zarządzanie kancelarią CMS w Polsce od 1 maja br.
20.02.2019r. 12:51

Kancelaria CMS informuje, że stanowisko partnera zarządzającego kancelarią na polskim rynku przejmie od 1 maja 2019 r. Andrzej Pośniak. Małgorzata Surdek, która po 3 latach przekaże zarządzanie kancelarią, będzie w dalszym ciągu kierować praktyką postępowań sądowych i arbitrażowych CMS, łącząc praktykę procesową w Polsce z prestiżową rolą członka Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu.

Andrzej Pośniak od ponad 4 lat z sukcesem kieruje warszawskim zespołem doradztwa podatkowego, który w tym czasie znacząco zwiększył liczebność i przychody oraz poszerzył portfolio klientów i prestiżowych projektów. Andrzej Pośniak kieruje także praktyką podatkową w Europie Środkowo - Wschodniej oraz wchodzi w skład kierownictwa globalnej praktyki podatkowej w CMS. Przez ostatnie trzy lata był członkiem zespołu doradczego, wspierającego Małgorzatę Surdek w zarządzaniu biznesem CMS w Polsce. Jako General Counsel odpowiadał także za zarządzanie ryzykiem prawnym, podatkowym i regulacyjnym w działaniach biznesowych kancelarii na polskim rynku.

"Kierowanie kancelarią w Polsce przekażę 1 maja partnerowi, który łączy doświadczenie w zarządzaniu z umiejętnością obserwacji trendów rynkowych i odpowiadania na zmieniające się potrzeby klientów. Co ważne, od samego początku mojej pracy w roli partnera zarządzającego CMS, Andrzej uczestniczył w wyznaczaniu kierunków rozwoju naszej kancelarii i współtworzył strategię biznesową. Z łatwością będzie kontynuował dotychczasowy kierunek wzrostu i rozwoju, co jest dobrą informacją zarówno dla klientów, jak i dla naszych prawników" - podkreśla Małgorzata Surdek, partner zarządzająca CMS w Polsce.

"W ciągu ostatnich trzech lat z sukcesem wzmocniliśmy siedem kluczowych praktyk ekspertami z uznanym dorobkiem rynkowym, w tym m.in. praktykę bankowości i finansów, infrastrukturalną oraz zespół transakcyjny i doradztwa podatkowego. Przed nami jak zawsze praca, aby w konkurencyjnym i zmiennym otoczeniu rynkowym zapewnić klientom usługi jeszcze bardziej odpowiadające ich potrzebom oraz najlepsze możliwości rozwoju naszym prawnikom" - podkreśla Andrzej Pośniak, który obejmie stanowisko partnera zarządzającego kancelarią CMS w Polsce z dniem 1 maja 2019 r.

Zmiana na stanowisku partnera zarządzającego CMS związana jest z powołaniem Małgorzaty Surdek w skład Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego Międzynarodowej Izby Handlowej (International Chamber of Commerce - ICC) w Paryżu, wiodącej międzynarodowej instytucji arbitrażowej nadzorującej postępowania arbitrażowe prowadzone według Regulaminu Arbitrażowego ICC. Małgorzata Surdek jest jednym z dwóch prawników, którzy reprezentują Polskę w Międzynarodowym Sądzie Arbitrażowym ICC podczas trzyletniej kadencji 2018-2021.
CMS

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE