ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

ANDRZEJ SZURKOWSKI -...

Andrzej Szurkowski - wspomnienie
11.03.2019r. 10:55

8 marca a 2019 r. zmarł ś.p. Andrzej Szurkowski, zasłużony inżynier energetyk, wieloletni pracownik Zespołu Elektrowni Pątnów -Adamów-Konin.

Ś. p. Andrzej Szurkowski był absolwentem Politechniki Łódzkiej. Pracę zawodową w ZE PAK rozpoczął w Elektrowni Konin, a następnie, aż do odejścia na emeryturę w roku 1996, pracował w Elektrowni Pątnów. Zajmował kolejno stanowiska Dyżurnego Inżyniera Ruchu, Kierownika Wydziału Kontroli Eksploatacji, Kierownika Wydziału Ruchu, Głównego Inżyniera-Kierownika Elektrowni Pątnów.

Był członkiem Stowarzyszenia Elektryków Polskich. W latach osiemdziesiątych pełnił społecznie funkcję Przewodniczącego Rady Zespołu Usług Technicznych przy Radzie Wojewódzkiej Naczelnej Organizacji Technicznej w Koninie.

Za wzorowa pracę zawodową i społeczną odznaczony został Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi, Złotą i Srebrną Odznaką Za Zasługi dla Energetyki i wieloma innymi odznaczeniami regionalnymi i zakładowymi.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE