ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Konferencja "Bezpieczeństwo i regulacja na rynku energetycznym"
11.03.2019r. 12:04

Katedra Europejskiego Prawa Gospodarczego i Naukowe Koło Prawa Energetycznego i Innych Sektorów Infrastrukturalnych z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach oraz Polską Fundacją Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum organizują Międzynarodową Konferencję Naukową "Bezpieczeństwo i regulacja na rynku energetycznym", która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 roku w Łodzi.

W konferencji udział wezmą niekwestionowani znawcy prawa energetycznego z europejskich ośrodków naukowych (m.in. Houston, Mediolan, Bolonia, Rzym, Edynburg, Aberdeen, Dundee, Hull, Bruksela) oraz wybitni praktycy związani z sektorem energetycznym. W konferencji udział weźmie m.in. Clara Poletti przewodnicząca Agencji ds. Współpracy Organów Regulacji Energetyki (Agency for the Cooperation of Energy Regulators (ACER)) i Komisarz włoskiego Urzędu ds. Energetyki, Sieci i Środowiska (Commissioner at the Regulatory Authority for Energy Networks and the Environment (ARERA) in Italy).
Celem Konferencji jest analiza procesów zachodzących w sektorze energetycznym, wymiana poglądów i doświadczeń między przedstawicielami nauki, administracji oraz biznesu. Zmiany zachodzące w prawie energetycznym oraz wyzwania współczesnego świata przemawiają za zorganizowaniem międzynarodowej debaty na temat stanu obecnego oraz przyszłości sektora. Konferencja pozwoli zidentyfikować aktualne wyzwania i kierunki zmian w zakresie bezpieczeństwa i regulacji na rynku energetycznym.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie internetowej konferencji: www.wpia.uni.lodz.pl
Naukowe Koło Prawa Energetycznego i innych Sektorów Infrastrukturalnych Uniwersytetu Łódzkiego

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Lido 11.03.2019r. 14:03
Hmmm... Nie ma takiej funkcji jak jak przewodniczący/przewodnicząca ACER.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE