ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Volkswagen zwolni do 7 tysięcy pracowników administracji, by obniżyć koszty i wydać więcej na samochody elektryczne i autonomiczne
14.03.2019r. 09:10

Cięcia dotkną prawie 6 procent pracowników marki VW zatrudniającej obecnie 119 394 osób. Sprzedano pod nią w zeszłym roku 3,7 mln samochodów, ale wysokie koszty obniżyły marżę producenta - czytamy w BiznesAlert.pl.

Marża w zeszłym roku wyniosła 3,8 procent, o dwie dziesiąte poniżej celu i cztery poniżej wyniku z 2017 roku. Firma planuje osiągnąć marżę w wysokości 6 procent w 2020 roku.
Volkswagen chce dzięki oszczędnościom zwiększyć przychód o 5,9 mln euro po 2023 roku. Zamierza również zatrudnić do 2000 pracowników w sektorze elektromobilności i zainwestować 4,6 mld euro w technologie informacyjne pozwalające cyfryzować wykorzystanie samochodu. Kierunek to stworzenie auta jak najbardziej autonomicznego - czytamy w BiznesAlert.pl.
Wall Street Journal , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE