ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

W Warszawie Młodzieżowy Strajk Klimatyczny - zamknięte ulice w Śródmieściu
15.03.2019r. 11:37

W piątek kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami w Śródmieściu w związku z Młodzieżowym Strajkiem Klimatycznym. Część ulic została zamknięta, autobusy i tramwaje kierowane są na trasy objazdowe - informuje KSP i ZTM.

W piątek o godz. 10 rozpoczął się Młodzieżowy Strajk Klimatyczny - marsz uczniów, którego celem jest zwrócenie uwagi polityków na zmiany klimatyczne. Manifestująca młodzież zebrała się u zbiegu Marszałkowskiej i Królewskiej. Stąd maszerują Marszałkowską, Al. Jerozolimskimi i ul. Kruczą do Ministerstwa Energii przy skrzyżowaniu ul. Kruczej i Wspólnej.

Jak powiedział PAP dyżurny biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, na czas przemarszu ulice te są zablokowane. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
W przypadku braku możliwości przejazdu autobusów i tramwajów ulicami, którymi będzie przechodził marsz, pojazdy komunikacji miejskiej będą kierowane na trasy objazdowe. Mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu tramwajów: 4, 7, 9, 24, 15, 18, 22, 25, 35 oraz autobusów: E-2, 107, 127, 158, 517, 521, 128, 175, 131, 501, 519, 522, 525, 171, 520, 117 i 507.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: XD 15.03.2019r. 13:38
Zmiany klimatyczne występowały i to od paru milionów lat. Zapewne jeszcze parę milionów lat będą występować.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE