ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGE Venture zamierza zainwestować w start-upy ponad 200 mln złotych
22.03.2019r. 13:59

Celem PGE Venture do 2025 roku będzie rozbudowa portfeli inwestycyjnych wszystkich funduszy, ale również wyjście z niektórych inwestycji i wygenerowanie przychodu. Łącznie chcemy zainwestować 201 mln złotych, z czego 100 mln w samo PGE Venture - poinformował podczas odbywającej się w Krynicy Zdroju konferencji ,,Polska energetyka w obliczu innowacji", cytowany przez BiznesAlert.pl prezes spółki Piotr Czak.

PGE Venture to powołany w ramach Grupy Kapitałowej PGE, fundusz Corporate Venture Capital, którego celem jest inwestowanie w start-upy. Wykorzystuje on dźwignię finansową w postaci zewnętrznych programów, m.in. PFR Ventures, ale dysponuje też własnymi środkami dedykowanymi dla projektów, które posiadają strategiczne znaczenie dla grupy i wpisują się w jej łańcuch wartości. Portfel inwestycyjny PGE Ventures został już rozbudowany do sześciu startupów.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE