ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Raiffeisen Centrobank podniósł rekomendację dla akcji Orlenu i Grupy Lotos
25.03.2019r. 15:53

Analityk Raiffeisen Centrobank Oleg Galbur podniósł rekomendację dla Grupy Lotos do "kupuj" z "trzymaj", a dla PKN Orlen do "trzymaj" z "redukuj",- poinformowała agencja Bloomberg.

Analityk Raiffeisen Centrobank Oleg Galbur podniósł rekomendację dla PKN Orlen do "trzymaj" z "redukuj", a cenę docelową zwiększył do 108 zł ze 103 zł wcześniej, co daje potencjał wzrostu o 9,9 proc. Z danych Bloomberga wynika, że PKN Orlen ma obecnie 3 rekomendacje "kupuj", 7 "trzymaj" i 9 "sprzedaj".W ciągu ostatnich trzech miesięcy cena docelowa akcji PKN Orlen spadła o 0,8 proc., do 106,13 zł (przedział 66,30-130 zł).
Jednocześnie analityk Raiffeisen Centrobank podniósł rekomendację dla Grupy Lotos do "kupuj" z "trzymaj", a cenę docelową zwiększył do 102 zł ze 100 zł wcześniej, co daje potencjał wzrostu o 20 proc. Jak ustalił Bloomber Lotos ma obecnie 7 rekomendacji "kupuj", 5 "trzymaj" i 3 "sprzedaj". W ciągu ostatnich trzech miesięcy cena docelowa akcji Lotosu wzrosła o 5,7 proc., do 90,19 zł (przedział 64,90-108,90 zł).

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE