ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Odnawialna nagrodzona za wspieranie kształcenia zawodowego
27.03.2019r. 17:36

Spółka z Grupy PGE znalazła się w gronie przedsiębiorców uhonorowanych podczas Mazowieckiego Kongresu Zawodowego.

PGE Energia Odnawialna współpracuje z placówkami edukacyjnymi w całym kraju, ponieważ dostrzega potencjał szkół zawodowych oraz identyfikuje ich działalność jako wstępny etap kształcenia specjalistów, którzy w przyszłości zasilą sektor energetyczny. Na mocy porozumień dwustronnych spółka ufundowała i doposażyła pracownie specjalistyczne w kilku województwach, oferując przy tym wsparcie i wiedzę ekspercką w obszarze modyfikacji i ulepszania programu nauczania.

Angażując się w proces edukacyjny realnie przyczyniamy się do tworzenia zaplecza wykwalifikowanej kadry pracowników o kompetencjach i umiejętnościach odpowiadających wyzwaniom, przed którymi stoi polski przemysł, ze szczególnym uwzględnieniem sektora energetyki - mówi Arkadiusz Sekściński, p.o. prezes PGE Energia Odnawialna.

27 marca w gmachu Politechniki Warszawskiej odbył się Mazowiecki Kongres Zawodowy organizowany przez Wojewodę Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Jako jeden z szesnastu cyklicznych kongresów wojewódzkich stanowi on platformę wymiany doświadczeń i refleksji na temat przyszłości szkolnictwa branżowego.
PGE Energia Odnawialna

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE