ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGNiG Termika nagrodzona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej za wspieranie kształcenia zawodowego
28.03.2019r. 13:11

PGNiG Termika od 10 lat prowadzi program stypendialny "Zagrzewamy do nauki", którego głównym celem jest propagowanie wiedzy z zakresu energetyki i przygotowywanie młodzieży do wykonywania zawodów z nią związanych. Program zakłada szkolenie przyszłej kadry technicznej i rozwijanie umiejętności oraz kompetencji ważnych z punktu widzenia przyszłej pracy w zawodzie energetyka.

PGNiG Termika od 10 lat prowadzi program stypendialny "Zagrzewamy do nauki", którego głównym celem jest propagowanie wiedzy z zakresu energetyki i przygotowywanie młodzieży do wykonywania zawodów z nią związanych. Program zakłada szkolenie przyszłej kadry technicznej i rozwijanie umiejętności oraz kompetencji ważnych z punktu widzenia przyszłej pracy w zawodzie energetyka. Program zapewnia wsparcie edukacyjne i finansowe najzdolniejszych uczniów szkół technicznych zainteresowanych branżą energetyczną oraz samych szkół partnerskich, jako instytucji edukacyjnych. Na przestrzeni 10 minionych lat, dzięki temu programowi, PGNiG Termika przyznała 174 stypendia zawodowe dla najzdolniejszych uczniów z całej Polski. Jest to jeden z najaktywniejszych tego typu programów stypendialnych w kraju.

"Dzięki temu, że wspieramy i promujemy zawód energetyka już od najmłodszych lat edukacji, wielu podopiecznych naszego programu zdecydowało się pracować w tym zawodzie. Można powiedzieć, że osiągnęliśmy cel, gdyż m.in. w PGNiG Termika zatrudnienie znalazło 49 absolwentów programu, a 21 z Nich to laureaci wcześniejszych edycji. To nasz wspólny sukces. Młodzieży, rodziców, dyrekcji i gron pedagogicznych szkół partnerskich, naszych pracowników oraz Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, która bardzo nas w tych działaniach wspiera. Wszystkim bardzo dziękuję i gratuluję." - dodaje Jarosław Głowacki, Prezes Zarządu PGNiG Termka.


Jarosław Głowacki - Prezes PGNiG Termika

Wczoraj, 27 marca w gmachu Politechniki Warszawskiej odbył się Mazowiecki Kongres Zawodowy organizowany przez Wojewodę Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Jako jeden z szesnastu cyklicznych kongresów wojewódzkich stanowi on platformę wymiany doświadczeń i refleksji na temat przyszłości szkolnictwa branżowego.

Warto dodać, że tegoroczna Gala Stypendialna podsumowująca tegoroczną, jubileuszową edycję programu "Zagrzewamy do nauki" odbędzie się w najbliższą środę, 3 kwietnia, w Ministerstwie Energii.
PGNiG Termika

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE