ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

WYNIKI FINANSOWE...

WYNIKI FINANSOWE ELEKTROENERGETYKI 2018
01.04.2019r. 12:13

Pomimo tego, że większość przedsiębiorstw obrotu poniosła w ubiegłym roku straty na energii elektrycznej, wynik brutto elektroenergetyki okazał się wyższy niż w 2017 roku.

(566x285)

Gwałtowne wzrosty cen energii na rynku hurtowym spowodowały zasadniczą zmianę struktury wyniku brutto wypracowanego przez elektroenergetykę na działalności energetycznej. Zyski podsektora wytwarzania przekroczyły łączny zysk wytwórców i przedsiębiorstw obrotu osiągnięty rok wcześniej.

(532x303)

Szczegółowe informacje podsumowujące rok 2018 w elektroenergetyce znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu opracowania ARE S.A. Sytuacja techniczno-ekonomiczna sektora elektroenergetycznego - IV kwartał 2018 roku.

wydawnictwa@are.waw.pl ; Tel.: +48 22 444 20 58; +48 22 444 20 00

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE