ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

XXII GAZTERM - ciekawe panele na początek
10.04.2019r. 05:06

Pierwszy dzień, tj. 7 maja br. Konferencji GAZTERM 2019 zapowiada się niezwykle interesująco. O czym i z kim będziemy rozmawiać? Przedstawiamy Państwu plan na pierwszy dzień.

Po pierwsze "Bezpieczeństwo, rozwój i integracja nadbałtyckich rynków gazu" to temat którym rozpoczniemy pierwszy panel dyskusyjny. Do wspólnej dyskusji, którą poprowadzi Pan Remigiusz Nowakowski zaprosiliśmy: Pana Ministra Piotra Naimskiego - Pełnomocnika Rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej, przedstawiciela Kancelarii Prezydenta RP oraz przedstawicieli Ministerstw Energii Polski, Danii i Litwy. Po drugie panel dyskusyjny "Potencjał i uwarunkowania rozwoju rynku bunkrowania LNG w regionie bałtyckim", podczas którego poruszymy temat wspólnego bunkrowania LNG oraz jak to się ma do strategii rozwoju Terminalu LNG w Świnoujściu. W tym miejscu głos zabiorą m.in. przedstawiciele takich firm jak: PGNiG OD, Portu Gdańskiego, LOTOS SA, Polskiego LNG.

Konferencja GAZTERM odbędzie się w Międzyzdrojch w dniach 6-9 maja 2019 r.

Zapraszamy serdecznie! Szczegóły na www.gazterm.pl www.gazterm.pl
Studio 4U

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE