ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

XXII GAZTERM - dzień drugi pełen wiedzy i ekspertów
12.04.2019r. 05:04

Drugi dzień Konferencji GAZTERM 2019 to kolejne trzy niezwykle ważne i interesujące panele oraz wielu uznanych ekspertów na naszej scenie. Ciekawe przykłady, cenne doświadczenia oraz burzliwe dyskusje - tego na pewno nie zabraknie.

INFRASTRUKTURA. Rozpoczniemy panelem "Rozwój infrastruktury paliw alternatywnych w perspektywie rozwoju do roku 2025 w ujęciu regionalnym", który poprowadzi prof. Andrzej Osiadacz z Politechniki Warszawskiej. Gospodarzem i partnerem panelu jest Polska Spółka Gazownictwa.

RYNEK. Wstępem do kolejnego panelu będą wystąpienia: Pana Henryka Muchy - Prezesa Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny, Pani Iwety Opolskiej - PKN ORLEN S.A. oraz Adama Wawrzynowicza - Wawrzynowicz i Wspólnicy Sp. k.

W panelu, którego moderatorem będzie prof. Waldemar Kamrat z Politechniki Gdańskiej skupimy się na perspektywach polskiego rynku gazu oraz jego cenach i wolumenach. W tej części głos zabiorą m.in. przedstawiciele takich firm jak: PGNiG S.A., KGHM, PGNiG Termika, PGE GiEK, Gas Storage Poland Sp. z o.o., TGE. Nasi eksperci postarają się odpowiedzieć na wiele pytań i zagadnień. Jak będzie wyglądała dynamika konsumpcji gazu ziemnego w Polsce w perspektywie najbliższych 5 lat, czy podaż nadąży za popytem, jakie czynniki wpływają na dynamikę cen gazu w Polsce, jak wygląda poziom konkurencyjności polskiego rynku gazu.

BEZPIECZEŃSTWO. Konferencję zamknie ostatni panel poświęcony zagadnieniom bezpieczeństwa pod tytułem "Nowe wymiary bezpieczeństwa energetycznego - ochrona teleinformatyczna w sektorze gazu. Cyberatak - studium w gazie", który poprowadzi Pan Michał Grzybowski z PGNiG S.A. Tutaj niezwykle ciekawe zagadnienia: cyberwojna czy cyberszpiegostwo - modele zagrożeń, informatyka i automatyka - partnerstwo z sympatii czy rozsądku, globalna i lokalna ochrona sektora energetyki przed atakiem teleinformatycznym, reagowanie na incydenty - ludzie i technologie. W panelu głos zabiorą przedstawiciele: PGNiG, PGE, CISCO, Europolgaz, Gaz System.

Więcej informacji na www.gazterm.pl. Jeśli nie zgłosiłeś swojego udziału, nie czekaj! Wolnych miejsc pozostało niewiele!
Studio 4U

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE