ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

China National Petroleum Corporation rozmowia z Naftogazem o współpracy
12.04.2019r. 14:35

W ubiegłym tygodniu w Pekinie odbyły się rozmowy przedstawicieli Naftogazu na czele z prezesem Andriejem Kobolewem z kierownictwem China National Petroleum Corporation, czyli największego chińskiego koncernu naftowo-gazowego - czytamy w BiznesAlert.pl.

W ich trakcie omówiono praktyczne kroki, prowadzące do rozpoczęcia współpracy obydwu spółek, w obszarze zwiększenia wydobycia węglowodorów i wykorzystania najnowocześniejszego sprzętu oraz technologii na Ukrainie.

Jak zauważył Andriej Koboliew, Naftogaz już posiada dobre doświadczenia we współpracy z chińskimi firmami, które wykazały się wysokim profesjonalizmem zarówno przy projektach wiertniczych jak i przy dostawach nowoczesnego sprzętu dla podległych mu spółek.
Podczas wizyty w Chinach delegacja Naftogazu odbyła szereg roboczych spotkań z przedstawicielami czołowych państwowych instytucji finansowych, podczas których omówione zostały możliwe warunki finansowania projektów Naftogazu, w ramach współpracy z chińską firmą ubezpieczeniową Sinosure.

1 kwietnia obydwie spółki podpisały memorandum o przyznaniu ukraińskiej spółce miliarda dolarów, który umożliwi jej zaciąganie kredytów i przyciąganie chińskich inwestycji w ramach tej kwoty - czytamy w BiznesAlert.pl.
Naftogaz , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Engineer 12.04.2019r. 15:35
"(...) spółki podpisały memorandum o przyznaniu ukraińskiej spółce miliarda dolarów (...)" - kto przyznal... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE