ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany kadrowe w Gazpromie
15.04.2019r. 06:56

Gazprom poinformował, że Kirył Selezniow opuścił zarząd firmy i przestał być prezesem Gazprom Meżregiongaz z powodu zakończenia kontraktu - czytamy w BiznesAlert.pl.

Selezniow otrzymał stanowisko prezesa RusKhimAlyans, operatora przyszłego klastra gazowego w Ust-Łudze. Jako prezes Gazprom Meżregiongaz zarządzał dostawami gazu na rynki regionalne i jego dystrybucją.

Na nowego szefa Gazprom Meżregiongaz wyznaczony został Siergiej Gustow, a Giennadij Suchow będzie się zajmował dystrybucją w Gazpromie. Co ciekawe, Gustow zajmował się do tej pory Portovaya LNG, projektem Gazpromu, który miał rozpocząć pracę w tym roku.
Gazprom zmienił także dyrektora zakładu przetwarzania gazu Amur Igora Afanasjewa na Juriego Lebiediewa. Doświadczenie Afanasjewa ma również posłużyć Baltic LNG do pozyskania sprzętu i konstrukcji instalacji gazowych.

Odejście Selezniowa to kolejna zmiana w zarządzie Gazpromu po odejściu Aleksandra Miedwiediewa i Walierja Gołubiewa pełniących stanowiska w zarządzie od pierwszych lat XXI wieku. Kommiersant łączy ją z oczekiwaniem na zmianę prezesa Aleksieja Millera na młodszego menadżera. Zdaniem gazety możliwa jest kandydatura Jeleny Burmistrowej stojącej obecnie na czele Gazprom Exportu.
Reuters/Kommiersant , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE